Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Washington 3:5 (kon.)
New York Rangers
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Arizona Coyotes
cz Streda 23.10.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:43:05)

Trestné minuty: 10:4

Prodloužení nemělo dlouhého trvání a hosté se dočkali prémiového bodu za rychlou akci v útočném pásmu a přesnou střelu Christiana Dvoraka. Arizona si tak připsala čtvrtou výhru v řadě, naopak černá série New Yorku se natáhla na pět duelů.

61:04 Christian DVORAK - 2:3

61:04
    Arizona právě vstřelila branku!
    A je tu konec! Hosté v útočném pásmu dokázali rozjet kombinaci, Goligoski přenechal puk CHRISTIANU DVORAKOVI, ten si zleva najel do pozice a střelou pod horní tyčku překonal Georgijeva – 2:3! Asistence: Alex Goligoski, Clayton Keller.

60:48
    Keller se ke střele z pravé strany neodhodlal, raději rozehrál na Goligoskiho.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 19:34
    Vyhraná vhazování: 25:24
    Hity: 26:11

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Ve třetí třetině se hrál nejopatrnější hokej z celého zápasu, oba celky si dávaly velký pozor v obraně a nebylo tolik šancí. No a pokud už něco prošlo, tak Georgijev a na druhé straně Kuemper zvládli zasáhnout. Dáme si tak pětiminutové nastavení.

60:00

59:58
    Ještě jedna střela domácích, Strome z mezikruží minul.

59:18
    Panarin se křížným pasem snažil najít Zibanejada, přihrávka na něj byla ale příliš prudká.

58:36
    Hned několik hráčů bojovalo o puk u modré čáry, nakonec to dopadlo postavením mimo hru hostů.

57:50
    Nepovedená rozehra domácích, pískalo se zakázané uvolnění a vhazovat se tak bude u Georgijeva.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 26. DeAngelo (Lemieux, Bučnevič), 38. DeAngelo (R. Strome, Kakko) – 14. Crouse (Fischer, Söderberg), 34. Goligoski (Chychrun, Schmaltz), 62. Dvorak (Goligoski, Keller)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Trouba, Hájek, DeAngelo, Skjei, Fox, M. Staal (A) – Fast (A), Zibanejad (A), Panarin – Kakko, B. Howden, Kreider – Bučnevič, R. Strome, Lemieux – McKegg, L. Andersson, Br. Smith.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Capobianco, Ljubuškin – Kessel, Stepan (A), Keller – Schmaltz, Dvorak (A), Garland – Fischer, Söderberg, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner.

Rozhodca: Hanson, Kozari – Tobias, Smith

Diváci: 17 435