Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Washington 3:5 (kon.)
Nashville Predators
6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Anaheim Ducks
cz Streda 23.10.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (04:45:10)

Ondřej Kaše (Anaheim) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:38

1. Pekka Rinne (Nashville) 26 zák., 1 gól, 96,3%
    2. Roman Josi (Nashville) 1+1
    3. Viktor Arvidsson (Nashville) 1+1

A je tu konec. Ve třetí třetině jsme viděli další 3 branky. Domácí tým přidal další 2. Když se nejprve šikovně prosadil Arvidsson a později přečíslení 2 na 1 zužitkoval Jarnkrok. Za hosty se trefil kapitán Getzlaf, který nedal Rinnemu šanci, když vymetl horní růžek. Nedisciplinovanost hostujícího celku dnes rozhodla, Ducks nechali soupeře hrát hned 6 přesilových her. Domácí tak zaslouženě berou 2 body.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 30, Hosté – 27.

59:30
    Ducks mají kotouč ve vlastní třetině a nikam se neženou.

58:59
    Kotouč na hokejkách hostujícího týmu. Zápas se už spíše dohrává.

58:20
    Kaše vypálil skrz obránce,ale jeho pokus minul horní růžek branky.

57:59
    Mikael Granlund se dostal ke kotouči před brankou, ale střela mu nesedla a Miller si zapsal další zákrok.

57:20
    Rakell je dnes poněkud neviditelný,ale nyní se mu podařilo alespoň zavést kotouč do třetiny.

56:50
    Dante Fabbro vypálil po křižné nahrávce, jeho pokus zblokoval obránce do ochranné sítě.

56:30
    Bonino vypálil od modré, jeho pokus Miller kryje.

55:59
    Kotouč je znovu ve třetině domácích, zatím se Ducks brání dobře.

55:20
    Kotouč je za brankou Rinneho a Ducks šeří čas.

54:57
    A je tu další oslabení pro Anaheim a znovu 5 na 3.

54:45
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

54:40
    Dante Fabbro se natlačil před obránce a vykoledoval si další přesilovou hru.

53:27
    Preds vysunuli napadání a hosté mají obrovské problémy s rozehrávkou.

52:40
    Anaheim se usadil po delší době ve třetině soupeře a kombinuje podél mantinelů.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 12. Josi (Duchene, Ellis), 17. Sissons, 21. Grimaldi (Bonino), 31. Ekholm, 45. Arvidsson, 49. Järnkrok (Arvidsson, Turris) – 44. Getzlaf

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, Fabbro, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Järnkrok – Mikael Granlund, Duchene, Turris – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Salomäki.
    Anaheim Ducks: Gibson (41. R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, Terry – D. Shore, D. Grant, Rowney.

Rozhodca: Schlenker, Hebert – Mills, Alphonso

Diváci: 17 424