Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)

Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:55
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:46 (05:33:31)

1. Marc-André Fleury (VGK) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    2. Kirby Dach (CHI) 1+0
    3. Robin Lehner (CHI) 33 zák., 1 gól, 97,1%

Statistiky: Střely na bránu: 32-34; Zablokované střely: 21-9; Vhazování: 54%-46%; Hity: 35-30; Přesilové hry: 0/4-0/5; Trestné minuty: 10-8.
    Hráči Vegas dokázali zásluhou obránců vyloupit United Center

Kirby Dach vstřelil v závěru první třetiny svůj první gól v NHL a hodně dlouho to vypadalo, že jeho branka bude vítězná, jenže při hře bez brankáře vyrovnal Nick Holden a v nájezdech poté rozhodl o výhře Golden Knights obránce Shea Theodore. Blackhawks mohli Vegas poprvé v historii porazit, jenže se jim to opět nepodařilo. Konečný výsledek utkání v United Center zní. Chicago Blackhawks 1 Vegas Golden Knights 2.

Shea THEODORE - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Autorem vítězné branky je SHEA THEODORE.

3. séria
    1:2
    Shea Theodore také předvedl bekhendový blafák a parádní střelou vymetl pravý horní roh brány! Robin Lehner máchl lapačkou zbytečně.

3. séria
    1:1
    Alex DeBrincat sice předvedl pěkný bekhendový blafák, Marc-André Fleury ho ale vychytal pravým betonem.

2. séria
    1:1
    Jonathan Marchessault si sjel z levého křídla před bránu a rychlou střelou vymetl levý horní roh brány!

2. séria
    1:0
    Patrick Kane se pokusil skórovat u pravé tyče, jenže Marc-André Fleury puk skvěle zastavil lapačkou.

1. séria
    1:0
    Brandon Pirri před bránou rychle zamíchal s pukem a ztroskotal na pravém betonu Robina Lehnera.

1. séria
    1:0
    Jonathan Toews si vzal slovo jako první a rychlou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze nepřineslo a v United Center musí rozhodnout nájezdy. Skóre po prodloužení dnešního klání. Chicago Blackhawks 1 Vegas Golden Knights 1.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Max Pacioretty krásně vypálil na bodu pravého kruhu a Robin Lehner poté jeho ránu zastavil na pravém boku.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 17. Dach (Määttä, D. Strome) – 59. Holden (Mark Stone, Stastny), rozh. náj. Theodore