Lipsko – Zenit 2:1 (kon.) | Amsterdam – Chelsea 0:1 (kon.) | Salzburg – Neapol 2:3 (kon.)
Genk – Liverpool 1:4 (kon.) | Inter – Dortmund 2:0 (kon.) | Slavia – Barcelona 1:2 (kon.)
Benfica – Lyon 2:1 (kon.) | Lille – Valencia 1:1 (kon.)
Lille OSC
1:1 (0:0)
Valencia CF
cz Streda 23.10.2019, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Liga majstrov • Skupina H

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:59:51)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 23:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který nakonec skončil remízou 1:1. Do vedení šla Valencia, když se po hodině hry prosadil Denis Čeryšev. V závěru hosté přišli o vyloučeného hráče a domácí v páté minutě nastaveného času vyrovnali, konkrétně Nanitamo Jonathan Ikoné.

90+9

90+9
    Žlutou kartu dostává Gabriel (Lille OSC).

90+7
    Rozhodčí kontroval gól na videu, takže se stále ještě hraje.
    90+5. Nanitamo Jonathan Ikoné - 1:1

90+5
    Lille právě vstřelilo branku!
    Domácí to dokázali a v páté minutě nastavení vyrovnávají na 1:1! Po přihrávce do vápna se k míči dostal NANITAMO JONATHAN IKONÉ, který propálil vše, co mu stálo v cestě!

90+3
    Žlutou kartu dostává Maxi Gómez (Valencia CF).

90+3
    Kombinační akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

90+1
    Rozhodčí přidal šest minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Ezequiel Garay.

87
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Jonathan Bamba.

86
    Žlutou kartu dostává Tiago Djaló (Lille OSC).
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Velká komplikace pro Valencii! Mouctar Diakhaby znovu fauloval unikajícího protihráče, podruhé uviděl žlutou kartu a následuje tedy karta červená!

83
    A další zbytečný útočný faul. Hosté s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchají.