Tango Bourges – ZVVZ USK Praha 64:93 (kon.)
64:93 (17:24, 33:48, 46:66)
ZVVZ USK Praha
cz Streda 23.10.2019, 20:00Euroliga - ženy • Skupina A

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:43:53)

ZVVZ USK Praha deklasovalo na palubovce francouzského Bourges domácí tým vysoko 93:64. Český tým se do vedení dostal už v první čtvrtině a postupně svůj náskok navyšoval až na konečných 29 bodů. Díky tomu se USK Praha dočkalo druhého vítězství v Eurolize v této sezoně a v rámci celé sezony, tedy i s přihlédnutím k české lize, drží neporazitelnost. Aktuální bilance činí 8 zápasů, 8 výher.

Konec zápasu. (64:93)

39:56
    Dva trestné hody Thomasové. (64:93)

39:52
    Domácí svůj útok nevyužili. (64:91)

39:35
    Ještě navýšení vedení hostujícího týmu. (64:91)

38:55
    Přesná trefa Rezanové z hranice trestného hodu. (64:89)

38:14
    Rupertová využila dva trestné hody. (64:87)

38:01
    Oblaková přidává další dva body na konto USK. (62:87)

37:35
    Podstřelem se pod košem domácích prosadila Thomasová. (62:85)

37:17
    Tentokrát Dabovičová využila obě šestky. (62:83)

37:10
    Dabovičová využila jeden trestný hod. Bourges si doskočilo míč a došlo znovu k faulu. (60:83)

36:40
    Bourges v útoku předvádí nepřesnou střelbu. Už dvě minuty nedalo žádné body. (59:83)

36:18
    Při siréně, jež signalizovala konec časového limitu, se prosadila Thomasová. (59:83)

35:39
    Trestný hod však neproměnila. (59:81)

35:39
    Ztráta domácích je plně potrestána Thomasovou, která byla navíc při střelbě faulována. (59:81)

35:21
    Protiútok hostujícího týmu vrací vedení o dvacet bodů. Oddechový čas pro Bourges. (59:79)