SK Slavia Praha
0:4 (0:0)
FC Barcelona
cz Streda 23.10.2019, 14:00 • Tréninkové centrum Xaverov • UEFA Youth League

Děkujeme vám za sledování dnešního přenosu, nezapomeňte držet palce Slavii ještě při večerním zápase prvních týmů, hezký zbytek dne! (15:55:50)

Slavia nezvládla po vyrovnané první půli zachytit začátek druhého poločasu a inkasovala do šedesáté minuty třikrát. Pražané poté již nenašli síly na zkorigování výsledku. Hosté zapisují ve skupinové fázi UEFA Youth League první výhru.

90+3

90+3
    Dnešní utkání sleduje 1300 diváků.

90+2
    Louie Barry také nemá dost a utekl sešívaným bekům, zakončoval však z příliš velkého úhlu a jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.

90+1
    Koska vysunul na pravé straně Červ, obrana hostů si s jeho výpadem poradila.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec hrací doby.

88
    Langhamerův centr do vápna nenašel nikoho ze sešívaných hráčů, míč si uzmul ve svůj prospěch brankář Tenas.

87
    Na ofenzivním výletě se nacházel Medina, který se z levé strany dostal k zakončení, to ale zamířilo pouze do boční sítě.

86
    Přes Matyse se do úniku dostal Barry, Markovič celou situaci dobře přečetl a sebral útočníku hostů vyloženou příležitost.

83
    Barcelona kombinuje na vlastní polovině, sešívání jen těžko hledají síly na atak rozehrávky španělského celku.

81
    Slavia rozehrávala další roh, ani tento však nebyl úspěšný, Zinhasovič našel pouze rukavice Tenase.

79
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází De La Fuente, přichází Soldevila Puig.

78
    Hra se nyní rozkouskovala množstvím střídání, oba týmy již budou zřejmě pouze dohrávat tuto utkání, Slavia by však určitě ráda uspokojila své fanoušky alespoň jednou brankou.

77
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zeronik, přichází Alijagić.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Toula, přichází Kneifel.
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Rosanas, přichází Altimira.

75
    Žlutou kartu dostává Lukáš Červ (SK Slavia Praha).
    73. Konrad DE LA FUENTE - 0:4

73
    Barcelona právě vstřelila branku!
    KONRAD DE LA FUENTE řádí! Nyní se dokázal v pokutovém území procpat přes obrannou dvojici Slavie a následně z bezprostřední blízkosti překonal i brankáře Markoviče – 0:4.

71
    Lukáš Červ si počínal nedovoleně, Barcelona tedy může pošetřit další cenné vteřiny.