Bologna – Sampdoria 2:1 (kon.) | Bergamo – Udinese 7:1 (kon.) | Spal – Neapol 1:1 (kon.)
Turín – Cagliari 1:1 (kon.) | AS Rím – AC Miláno 2:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:2 (kon.)
ACF Fiorentina
1:2 (1:1)
Lazio Rím
cz Nedeľa 27.10.2019, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Talianska Seria A • 9. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:13. (22:55:02)

Fotbalisté Lazia si v souboji tabulkových sousedů připsali velmi důležité vítězství ve Florencii 2:1, které zařídil trefou v závěru zápasu Ciro Immobile.

Lazio v prvním poločase krátce vedlo díky brance Joaquína Correy, domácí ale rychle odpověděli díky Federicu Chiesovi. Utkání pak spělo k remíze 1:1, když jej v 89. minutě rozhodl Ciro Immobile. Ve velmi vypjatém závěru pak ještě hosté měli možnost pokutového kopu, tím však pohrdl Felipe Caicedo.

Nakonec už se pak moc dlouho nehrálo a rozhodčí Guida ukončil velmi vypjatý závěr tohoto střetnutí, v němž Lazio vítězí na trávníku Fiorentiny 2:1.

90+7

90+7
    Po závěrečném hvizdu byl ještě vyloučen Franck Ribéry za strčení do asistenta rozhodčího.
    90+7. Neproměněná penalta Caiceda.

90+7
    Felipe Caicedo penaltu neproměnil! Velmi slabou střelu brankář Dragowski vyrazil a Fiorentina stále žije!
    90+5. Penalta a červená karta pro Lucu Ranieriho za ruku.

90+5
    Luca Ranieri je navíc vyloučen po druhé žluté kartě, neboť rukou zablokoval střelu Luise Alberta po přihrávce Jordana Lukaka.

90+5
    Penalta pro Lazio!

90+4
    Žlutou kartu dostává Marco Parolo (S. S. Lazio).

Parolo je potrestán za zákrok na Federica Chiesu.

90+4
    Také druhý centr Pulgara od praporku ale mířil jen k bližší tyči, kde si hosté situaci pohlídali.

90+3
    Domácí vybojovali rohový kop, po následném zásahu Caiceda si jej zopakují.

90+2
    Až v závěru druhé nastavené minuty se může zase pokračovat, nově za stavu 1:2 z pohledu domácí Fiorentiny.

90+2
    Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (ACF Fiorentina).

Domácí obránce je potrestán za protesty.

90+2
    Nastavovat by se mělo pět minut, ovšem zřejmě to bude ještě podstatně více, neboť po brance Lazia hra stále nenavázala.

90+1
    Na hřišti probíhají velké diskuze u rozhodčího Guidy, ten až nyní oficiálně potvrdil regulérnost vedoucí branky Lazia.
    89. Ciro IMMOBILE - 1:2

89
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Lazio se ujímá vedení! Lukaku na hraně faulu obral o míč Sottila, pak nacentroval z levého křídla na hlavu CIRA IMMOBILEHO, jenž hlavičkoval nechytatelně k tyči a rozjásal zaplněný sektor fanoušků Lazia!