Čeljabinsk – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 4:3 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Vladivostok 2:0 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
cz Streda 30.10.2019, 17:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL

Československá stopa

Martin Bakoš (VLD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:27 (20:00:10)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:26 (10:9, 14:7, 4:10)
    Zblokované střely – 8:15
    Vyhraná vhazování – 38:19
    Trestné minuty – 4:6
    Hity – 8:10

Kazaň proti Vladivostoku splnila roli favorita, když zvítězila 2:0. Jednoduché to dnes ale lídr tabulky Východní konference rozhodně neměl. Skóre zápasu otevřel až ve 33. minutě Patrice Cormier. Definitivně pak domácí uklidnil až 34 sekund před koncem trefou do prázdné branky Vjačeslav Osnovin. Důležitou postavou byl brankář Kazaně Timur Biljalov, který udržel čisté konto a ještě si zapsal asistenci u druhého gólu.

59:26 Vjačeslav OSNOVIN - 2:0

59:26
    Kazaň vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Skvělou práci odvedl brankář Timur Biljalov, který si připíše asistenci. Domácí gólman vyhodil puk z obranné třetiny a navíc to udělal tak, že ho Stanislav Galijev v útočném pásmu dobruslil. Ten elegantně obehrál protihráče a gentlemansky nechal skórovat VJAČESLAVA OSNOVINA – 2:0. Asistence: Timur Biljalov a Stanislav Galijev.

58:53
    Hosté se konečně usadili v útočném pásmu a jejich brankář opět zamířil na střídačku.

58:21
    Vhazuje se ve středním pásmu. Krasotkin se tak alespoň na chvíli vrací do branky.

58:21
    Oddechový čas Vladivostoku.

58:09
    Cormier střílel od modré čáry na opuštěnou branku soupeře! Hosty zachránil obránce Osipov!

57:47
    Branka Admiralu je už prázdná!

57:46
    Zakázané uvolnění domácích.

56:48
    Po chybě hostí v rozehrávce mohlo být hotovo! Puk dostal před brankoviště Danis Zaripov, proti jehož zakončení zachránila Krasotkina tyčka!