cz Piatok 01.11.2019, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:49:11)

Tomáš NOSEK (VEG) 0+0 1 střela, čas na ledě 8:09

Tomáš TATAR (MTL) 1+1, 4 střely, čas na ledě 17:14

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Vegas Golden Knights: 35

Montreal Canadiens: 30.

Montreal v prodloužení dokonal obrat z 2:4 na 5:4 a nakonec v dnešním utkání vítězí. Byť se zápas pro hosty nevyvíjel zrovna ideálně, většinu času byli lepší hokejisté Vegas, ale to je jim málo platné, když nezvládli závěr třetí třetiny a pak i prodloužení.

60:27 Max DOMI - 4:5

60:27
    Montreal právě vstřelil branku!
    Tak to je obrat! Zklamaní domácí doslova prchli z ledu, když Montreal rozhodl utkání hned při své první útočné akci. MAX DOMI se dostal před Fleuryho a střelou mezi betony poslal puk do branky. Asistence: Jeff Petry.

60:15
    Montreal bude jako první útočit.

60:01

Montreal parádním závěrem vybojoval alespoň prodloužení a tím pádem si zajistil alespoň nějaký bodový zisk z dnešního duelu, v němž rozhodně nebyl lepší. Domácí měli dlouho jasnou převahu, dokázali si vypracovat již dvoubrankové vedení, ale pak se začali soustředit na bránění náskoku, což se jim nevyplatilo, když soupeř dokázal srovnat. Za nerozhodného stavu tak následuje prodloužení.

60:00

59:22
    Jonathan Marchessault (Vegas) s vypětím všech sil alespoň dovezl puk na holi do útočného pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, vypadá to, že se i v dnešním druhém utkání NHL bude prodlužovat.

58:24
    No vida, tak Golden Knights dvoubrankové vedení ve třetí třetině neubránili a nyní se musí opět bránit, již za vyrovnaného stavu.
    58:02 Brendan GALLAGHER - 4:4

58:02
    A je srovnáno! Armia přihrál z levého rohu před branku, kde na hranici brankoviště zapomněl Brayden McNabb (Vegas) BRENDANA GALLAGHERA, který protlačil puk pod Fleurym do branky. Asistence: Joel Armia.

57:47
    A ten okamžik přichází právě nyní, Kinkaid jede na střídačku, hosté to zkusí v šesti.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 15. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 20. Tuch (Schmidt, Eakin), 45. Glass (Eakin), 48. Mark Stone (Pacioretty) – 3. Danault (S. Weber, Tatar), 30. Drouin (Reilly, Domi), 54. Tatar, 59. Gallagher (Armia), 61. Domi (Petry)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Glass, Eakin, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.
    Montreal Canadiens: Kinkaid (Price) – Mete, S. Weber, Chiarot, Petry, Reilly, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Armia – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron – Cousins, N. Thompson, Suzuki.

Rozhodca: O’Halloran, Charron – Gawryletz, Gibbs

Diváci: 18 035