Nové Zámky – B. Bystrica 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 1:0 (kon.) | Poprad – Miškovec 2:1 (kon.)
Košice – Budapešť 5:4 (po pr.) | Zvolen – HC Slovan 1:2 (kon.) | Detva – Nitra 1:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 01.11.2019, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

Stretnutie sa napokon končí výsledkom 1:0. Jediný gól stretnutia strelil v 51. minúte Uhrík, keď bol úspešný sám proti brankárovi Valentovi. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:27:57)

59:30
    Liptáci sa zatiaľ úspešne bránia. Puk vyhadzujú cez všetky čiary.

59:24
    Hostia v plnom počte.

58:58
    Hostia sa usadili v útočnom pásme a nadychujú sa na záverečný tlak.

58:24
    Oddychový čas hostí.

58:24
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., hákovanie).

57:57
    Trenčín so štyrmi hráčmi.

57:44
    Prudkú strelu Stehlíka Valent vyrazil a puk skončil v rohu ľadovej plochy. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

57:20
    Liptáci budú mať výhodu presilovej hry o dvoch hráčov 37 sekúnd.

57:20
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., sekanie).

56:50
    Domáci sa usadili v útočnom pásme. Neprehľadnú situáciu pred Valentom napokon Trenčania vyriešili a puk poslali až za bránu Liptovského Mikuláša.

56:12
    Trenčania vybojovali puk v obrannom pásme a vybrali sa do protiútoku. Švecova strela spoza obrancu bola zrazená a puk skončil na ochrannej sieti.

55:57
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., nedovolené bránenie).

55:39
    V strednom pásme sa ujdal puku Valach a pokúsil sa natlačiť medzi kruhy pred Romančíka. Tam boli ale brániaci Liptáci a puk mu odobrali.

54:32
    Droppova strela od modrej čiary Valentovi vypadla. Brániaci hráči hostí puk poslali mimo ohrozenia brány.

53:40
    Hostia puk nahodili do útočného pásma. Pri ňom ale boli rýchlejšie hráči Liptovského Mikuláša a oba tímy idú striedať.

52:18
    Na oboch stranách bolo v poslendej minúte viacero strát puku a hralo sa najmä v strednom pásme.

51:16
    Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Trenčína. Domáci vyhrali buly. Po pár prihrávkach popri mantineli sa puk dostal k Uhríkovi, ktorý z prvej vystrelil. Valent puk chytá.