Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – Vegas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:1 (kon.)
Montreal – Boston 5:4 (kon.) | Toronto – LA Kings 3:1 (kon.) | Winnipeg – NJ Devils 1:2 (0:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:2 (po pr.)
Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Chicago 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
Minnesota Wild
cz Streda 06.11.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Hostující celek vyhrává.

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:26 (06:40:10)

1. Mats Zuccarello (MIN) 1+1
    2. Rickard Rakell (ANA) 1+0
    3. Adam Henrique (ANA) 0+1

Minnesota Wild vyhrává tento zápas 4:2. Ve druhé třetině sice prohrávala o dvě branky, ale dokázala se prosadit čtyřikrát v řadě.

Rickard Rakell a Jacob Larsson poslali ve druhé třetině domácí Ducks do vedení 2:0. Následně přibližně v polovině zápasu snížil Kevin Fiala. Ve třetí třetině vyrovnal Mats Zuccarello. Wild do vedení dostal Eric Staal a výhru do prázdné branky pojistil Zach Parise.

59:40
    Ryan Getzlaf ani nadvakrát nedokázal přes obránce vypálit.

59:00
    Poslední minuta zbývá do konce tohoto zápasu.
    57:48 Zach PARISE - 2:4

57:48
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky a je rozhodnuto, kotouč tam dovezl po pěkné akci ZACH PARISE. Asistence: Luke Kunin a Mikko Koivu.

57:39
    Domácí hrají v šesti, John Gibson (Anaheim) už je na střídačce.

57:39
    Hra je přerušená, Alex Stalock (Minnesota) natáhl hokejku, a tak překazil přihrávku domácích.

57:05
    Wild vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu, následně jej rychle dostali na útočnou polovinu.

56:47
    Komerční přestávka, vhazovat se bude v útočném pásmu Ducks.

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce zápasu, Minnesota stále vede o jednu branku.

55:15
    Mnoho času už domácí celek na vyrovnání v tomto zápase nemá, navíc hosté velmi dobře brání.

54:30
    Rickard Rakell pálil přes obránce, ale neuspěl, následně minul jeho spoluhráč z druhé strany.

53:38
    Maxime Comtois se tak tak dokázal vrátit, aby zastavil nebezpečně vypadající útočnou akci Wild.

52:04
    Matt Dumba (Minnesota) pálil od modré čáry, jeho projektil mířil na branku, a tak raději John Gibson (Anaheim) přerušil hru.

51:30
    Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se však nemůže propracovat do výraznějších šancí.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 22. Rakell (Steel, Silfverberg), 22. Ja. Larsson (Henrique) – 30. Fiala (Suter, Spurgeon), 42. Zuccarello (J. Eriksson Ek), 45. E. Staal (Zucker, Zuccarello), 58. Parise (Kunin, M. Koivu)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Holzer, Fowler, H. Lindholm, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise, M. Koivu, Fiala – Donato, Kunin, Hartman – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway.

Rozhodca: Brenk, L'Ecuyer – Driscoll, Gawryletz

Diváci: 15 526