Bayern – Olympiakos 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – Juventus 1:2 (kon.) | Paríž – Brugge 1:0 (kon.)
Real Madrid – Galatasaray 6:0 (kon.) | CZ Belehrad – Tottenham 0:4 (kon.) | D. Záhreb – Doneck 3:3 (kon.)
Bergamo – Manchester City 1:1 (kon.) | Leverkusen – Atlético Madrid 2:1 (kon.)
Dinamo Záhreb
3:3 (1:1)
Šachtar Doneck
cz Streda 06.11.2019, 21:00 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Liga majstrov • Skupina C

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (23:09:33)

Šachtar díky remíze 3:3 v Záhřebu zůstává na druhém místě tabulky o skóre před Dinamem. Avšak hlavně má nyní lepší vzájemný zápas, jelikož doma remizoval s chorvatským celkem 2:2. Záhřeb tedy musí ve zbývajících dvou zápasech nasbírat více bodů než Doněck, jestli chce postoupit do jarní fáze Ligy mistrů.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:11.

Neuvěřitelný závěr nabídl důležitý souboj o druhé místo ve skupině C. Omlouvám se hráčům Šachtaru, že jsem je v 89. minutě po gólu Ademiho na 3:1 odepsal. Ukrajinský tým předvedl naprosto neuvěřitelný comeback a dvěma gól v nastavení vybojoval remízu! Hlavou snižoval v 93. minutě a pokutový kop poté získal faulem na svou osobu v poslední minutě nastavení sám brankář Andrij Pjatov. Penaltu proměnil Tetê a hosté mohou slavit.

90+9

90+9
    Žlutou kartu dostává trenér Bjelica (GNK Dinamo Záhřeb).
    90+8. TETÊ - 3:3

90+8
    Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
    Hosté v nastavení vstřelili dvě branky a po neuvěřitelném comebacku berou veledůležitý bod! Míč si postavil TETÊ a po zemi ho poslal k pravé tyči. Livaković sice vystihl stranu, ale natahoval se marně.

90+7
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (GNK Dinamo Záhřeb).
    90+7. Penaltový zákrok na brankáře Pjatova!

90+7
    Tak nakonec se kontroloval jiný zákrok, po kterém je nařízena penalta! Kévin Théophile-Catherine trefil loktem do obličeje brankáře Pjatova, který na poslední akci zamířil do pokutového území. Každopádně penalta platí!

90+5
    To jsou věci! Taison svým průnikem ve vápně vybojoval pro hosty penaltu! Šachtar má obrovskou šanci na srovnání!

90+5
    Hosté vybojovali rohový kop, do pokutového území míří i brankář Pjatov!

90+4
    Žlutou kartu dostává Arijan Ademi (GNK Dinamo Záhřeb).
    90+3. Júnior MORAES - 3:2

90+3
    Tak v nastavení nás ještě čeká drama! Na centr Kovalenka z pravé straně si naběhl JÚNIOR MORAES a důraznou hlavičkou poslal míč k pravé tyči. Hostům zbývají necelé tři minuty na srovnání.

90+2
    Hlavička hostujícího hráče po centru z levé strany se snesla na břevno, dorážku Dentihna kryje Livaković!

90+1
    Nastavuje se pět minut, Šachtar se ještě nevzdává a útočí.

Matěj Vybíral

Góly: 25. Petković (Théophile-Catherine), 83. Ivanušec (Petković), 89. A. Ademi (Olmo) – 13. Patrick (Júnior Moraes), 90+3. Júnior Moraes (Kovalenko), 90+8. Tetê (pen.)

Karty:   34. Dilaver (ZAG), 41. Moro (ZAG), 90+4. A. Ademi (ZAG), 90+7. Théophile-Catherine (ZAG), 90+9. trenér Bjelica (ZAG) – 73. Marlos (SAC)   74. Moro (ZAG) – 79. Marlos (SAC)

Dinamo Záhreb: Livaković – Théophile-Catherine, Dilaver, Perić – Stojanović (72. Ivanušec), Olmo, Moro, A. Ademi (C), Leovac – Petković (90+1. Kądzior), Oršić (77. Gjira).
    Náhradníci: Zagorac – Kądzior, Moubandje, Šitum, Ivanušec, Atiemwen, Gjira.

Šachtar Doneck: Pjatov – Dodô, Kryvcov, Matvijenko (86. Dentinho), Ismaily – Patrick (84. Tetê), Stepanenko (90. Antônio) – Marlos, Kovalenko, Taison (C) – Júnior Moraes.
    Náhradníci: O. Ševčenko – Sikan, Dentinho, Chočolava, Bolbat, Antônio, Tetê.

Rozhodca: Brych – Borsch, Lupp