NY Rangers – Detroit 5:1 (kon.) | Edmonton – St. Louis 2:5 (kon.)
cz Štvrtok 07.11.2019, 02:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Filip Chytil (NYR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:55
    Libor Hájek (NYR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:48
    Filip Hronek (DET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:38 (04:42:50)

1. Henrik Lundqvist (NYR) 35 zák., 1 gól, 97,2%
    2. Anthony DeAngelo (NYR) 1+1
    3. Artěmij Panarin (NYR) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 31-36; Zablokované střely: 17-12; Vhazování: 42%-58%; Hity: 14-23; Přesilové hry: 2/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
    NY Rangers porazil Red Wings poprvé od 25. listopadu 2017

Rangers v prostřední části vstřelili tři góly v rozpětí necelých pěti minut a bylo po zápase. Vítězný gól vstřelil Chris Kreider. Red Wings porazili New York Rangers pětkrát v řadě, tentokrát ovšem neuspěli a poprvé od 25. listopadu 2017 mu podlehli. Konečný výsledek. New York Rangers 5 Detroit Red Wings 1.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    57:23 Artěmij PANARIN - 5:1

57:23
    Rangers právě vstřelili branku!
    ARTĚMIJ PANARIN se na levém křídle vyhnul jednomu z protihráčů a táhlou střelou zápěstím zamířil do prázdné brány! Rangers vedou nad hosty 5:1. Asistence: Ryan Strome a Marc Staal.

56:01
    Filip Chytil mohl na levém křídle skórovat do prázdné brány, jenže trefil pouze přední tyč!

55:33
    Red Wings na levém křídle vypálili od modré čáry a jejich prudká rána skončila v náručí Henrika Lundqvista.

54:51
    Red Wings se dostali v blízkosti brány k několika střelám, Henrik Lundqvist ale všechny pokryl a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

54:39
    Dennis Cholowski dobře vypálil od modré čáry a mířil ke vzdálenější pravé tyči brány, Henrik Lundqvist ale puk skvěle vykopl levým betonem.

54:17
    Jimmy Howard zamířil na střídačku a Red Wings se pokouší v závěru dnešního zápasu o zázrak.

54:05
    Rangers se nepodařilo rozehrát a puk podél trestných lavic zamířil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.

53:35
    Vyloučený Dylan McIlrath je zpět na ledové ploše a hokejisté Detroitu hrají v plném počtu. Prohrávají ale 4:1.

52:34
    Jesper Fast vypálil na bodu pravého kruhu s příklepem, Jimmy Howard ovšem sevřel betony včas.

51:35
    Dylan McIlrath fauloval ve středním pásmu a Rangers si po komerční přestávce zahrají třetí přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 25. DeAngelo (Lemieux, Bučnevič), 27. Kreider (Bučnevič, DeAngelo), 29. R. Strome (Fox, Panarin), 49. McKegg (B. Howden), 58. Panarin (R. Strome, M. Staal) – 30. Filppula (Athanasiou, Mantha)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Skjei, DeAngelo, Hájek, Trouba, M. Staal (A), Fox – Panarin, R. Strome, Fast (A) – Kreider (A), Chytil, Bučnevič – Lemieux, B. Howden, Kakko – Haley, McKegg, Br. Smith.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Nemeth, Hronek, Cholowski, McIlrath, Hicketts, Bowey, Biega – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Athanasiou, Filppula, Erne – Perlini, Abdelkader (A), Hirose – Helm, Ehn.

Rozhodca: Pierre Lambert, Jon Mclsaac. Čároví: Pierre Racicot, Darren Gibbs

Diváci: 16804