Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – NJ Devils 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
cz Piatok 08.11.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Přeji Vám hezky zbytek tohoto týdne a mnoho krásných sportovních zážitků! (03:47:51)

Tomáš Tatar (MON) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:17

Skončilo utkání mezi týmy Philadelphia Flyers a Montreal Canadiens. Domácí celek tahal většinu zápas za delší konec, ale hostům se podařilo dvoubrankové manko smazat. Letce to ale nepoložilo a v prodloužení rozhodl o vítězství Philadelphie Sean Couturier, pro kterého to byla 5. branka v sezóně.

60:55 Sean COUTURIER - 3:2

60:55
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí rozhodují zápas! SEAN COUTURIER dostal puk od Travise Konecnyho a vydal se s ním dopředu. Následovala střela přes obránce, která prošla hostujícímu brankáři mezi rukou a tělem, a skončila tak za brankovou čarou. Asistence: Travis Konecny, Ivan Provorov.

60:45
    Oba týmy střídají, v držení puku zůstávají domácí.

60:10
    Po přihrávce Girouxe se ve skvělé pozici ocitl Lindblom, ale nedokázal puk dorazit do polodokryté brány!

60:01

Střely na branku 42:24

Skončila třetí třetina, ve které se povedlo hostům vyrovnat skóre na 2:2 a v dalším průběhu periody už branka nepadla. Budeme tak svědky prodloužení, případně nájezdů.

60:00

59:50
    Domácí si nenahráli přesně, hosté ihned poté také ne, a tak už se nejspíše nic nestane.

59:00
    Couturier odvedl dobrou práci v útočném pásmu, když se mu podařilo znovu vybojovat puk, ale jeho spoluhráči na jeho práci nenavázali.

58:34
    Zakázané uvolnění hostů.

58:15
    Brendan Gallagher byl sám před bránou, ale Harta se mu překonat střelou po ledě nepovedlo!

Tomáš Němčík

Góly a asistencie: 14. P. Myers, 21. J. van Riemsdyk (Voráček, Giroux), 61. Couturier (Konecny, Provorov) – 34. Chiarot (Cousins, Danault), 45. S. Weber (Drouin)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere – Voráček (A), K. Hayes, Twarynski – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Farabee – Lindblom, Couturier (A), Konecny – M. Raffl, M. Vorobjov, Pitlick.
    Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – Mete, S. Weber (C), Chiarot, Petry, Reilly, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Armia, Domi, Drouin – Lehkonen, Poehling, Byron (A) – Cousins, N. Thompson, Suzuki.

Rozhodca: MacDougall, Charron – Rody, Gibbs

Diváci: 16 788