Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – NJ Devils 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:3 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Domácí tým se usadil v útočném pásmu, u levého mantinelu se puku chopil JEAN-GABRIEL PAGEAU, bleskově se dostal před Campbella a nadvakrát se mu povedlo procpat puk za brankovou čáru – 3:2! Asistence: Nick Paul.
    59:52 Tyler TOFFOLI - 2:2

59:52
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Neproměněná šance na rozhodnutí se domácím vymstila, neboť Los Angeles se dostalo do pásma, po střele od modré čáry se k bekhendové dorážce dostal TYLER TOFFOLI a poslal zápas do prodloužení. Asistence: Matt Roy, Ilja Kovalčuk.

58:33
    Až nyní Campbell míří na střídačku, hosté jsou v šesti.
    50:58 Carter nevyrovnal, na brankové čáře zakročil pozorný Nilsson

50:58
    Málem bylo srovnáno. Kopitar přijal dlouhý pas, bekhendem přihrál na Cartera, který ale v plné rychlosti netrefil puk podle svých představ a vrtící se střelu dokázal Nilsson přikrýt lapačkou.
    49:50 Arťom ANISIMOV - 2:1

49:50
    Jenže domácí se vymanili, dostali se do útočného pásma, kde rozjeli kombinaci, Chlapík přihrál na Ennise, který po výjezdu zpoza branky přihrál od mantinelu na ARŤOMA ANISIMOVA a ten zblízka prostřelil Campbella – 2:1. Asistence: Tyler Ennis, Filip Chlapík.
    38:31 Duclairův pokus skončil na tyčce

38:31
    Duclair nebyl daleko od svého druhého gólu, když se k němu mezi kruhy odrazil puk a on jej ihned poslal na Campbella. Ten jej pouze ztlumil a pak byl stoprocentně rád, že se pouze odrazil od jeho pravé tyčky!
    37:23 Anthony DUCLAIR - 1:1

37:23
    A je srovnáno. Domácí vyvinuli v útočném pásmu tlak, Tkachuk posunul puk na modrou čáru, odkud střílel Zajcev a jeho plachtící pokus srazil před brankou stínící ANTHONY DUCLAIR. Asistence: Nikita Zajcev, Brady Tkachuk.

30:15
    Ottawa si zahraje přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění totiž obdržel Ilja Kovalčuk.
    26:51 Dustin BROWN - 0:1

26:51
    Hosté se dostávají do vedení. Po zisku puku ve středním pásmu přišla rychlá výměna, středem si mezi obránce najel DUSTIN BROWN a bekhendem překonal Nilssona – 0:1. Asistence: Anže Kopitar.

14:42
    Je tu první přesilovka pro Ottawu, dvouminutový trest za podrážení dostal Drew Doughty.

10:15
    Druhá přesilovka pro Los Angeles, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Filip Chlapík.

02:49
    Je tu první vyloučení, a to na straně Ottawy. Dvě minuty za držení dostal Chris Tierney.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 38. Duclair (N. Zajcev, B. Tkachuk), 50. Anisimov (Ennis, Chlapík), 64. Pageau (N. Paul) – 27. D. Brown (Kopitar), 60. Toffoli (Roy, Kovaľčuk)

Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – N. Zajcev, Chabot, Hainsey (A), Brännström, DeMelo, Borowiecki (A) – Duclair, Tierney, B. Tkachuk – Ennis, Anisimov, Namestnikov – Co. Brown, Pageau (A), N. Paul – Davidsson, Beaudin, Chlapík.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Martinez, Walker, B. Hutton, Roy, MacDermid – J. Carter (A), Kopitar (C), Toffoli – Wagner, Lizotte, Kovaľčuk – D. Brown, A. Kempe, Iafallo – Lewis, Amadio, Clifford.

Rozhodca: StLaurent, McIsaac – Mach, Flemington

Diváci: 9 929