Chelsea – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Burnley – West Ham 3:0 (kon.) | Newcastle – Bournemouth 2:1 (kon.)
Southampton – Everton 1:2 (kon.) | Tottenham – Sheffield Utd. 1:1 (kon.) | Leicester – Arsenal 2:0 (kon.)
Leicester City
2:0 (0:0)
Arsenal FC
cz Sobota 09.11.2019, 18:30 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 12. kolo
    Jamie Vardy na Arsenal umí. Skóroval proti němu 9 krát v 9 zápasech.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10. (20:25:37)

Leicester poráží Arsenal 2:0 a minimálně do zítřka se posouvá v tabulce Premier League na druhé místo. Tahle jízda Lišek už začíná připomínat mistrovskou sezónu 2015/16. Domácí byli aktivnější již v první půli, střelecky se však dokázali prosadit až po změně stran. A hlavní roli hrál Jamie Vardy. Nejlepší střelec soutěže nejprve v 68. minutě zakončil krásný ťukes a o sedm minut později nahrával na druhý gól Jamesovi Maddisonovi. V Leicesteru tedy panuje euforie, naopak u Gunners mají nadále o čem přemýšlet.

90+3

90+2
    Ben Chilwell se snažil zpracovat výkop Schmeichela, ale míč mu unikl do autu. Kanonýři vhazují.

90+1
    Rozhodčí Kavanagh nastaví tři minuty.

89
    Jamie Vardy je ošetřován. Vypadá to na problém s pravou rukou.

88
    Héctor Bellerín srazil na trávník Vardyho. Rozhodčí dával domácím výhodu, ale z té nic nebylo. Po přerušení hry přišla žlutá karta pro hostujícího obránce.

87
    Na trávníku zůstává ležet James Maddison. Ten zřejmě schytal úder někam do břicha nebo žeber a teď to rozdýchává.

85
    Hosté teď hodně odvážně kombinovali ve své šestnáctky, kde napadali tři fotbalisté Leicesteru. Nakonec balón dostali ven a vše skončilo faulem Chilwella na Pépého.

84
    Nevypadá to, že by domácí chtěli pustit soupeře k náporu. Sami nadále hrají na útočné polovině.

82
    Střely na bránu – 7:1 (druhý poločas 5:0)

81
    Ke střele se nakonec dostal Demarai Gray. Leno si připsal úspěšný zákrok.

81
    Domácí jsou v laufu a každý míč se odráží zpět k nim. Arsenal je tedy pod tlakem.

80
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Joe Willock.

79
    Málem vlastní gól, který si dal hostující záložník Guendouzi! Po domácím rohu hlavičkoval těsně vedle brány.

77
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Rob Holding, přichází Nicolas Pépé.

77
    Domácí fotbalisté směřují k vítězství. Fanoušci si to užívají a zpívají oslavné chorály. Ještě ale není konec.
    75. James MADDISON - 2:0