Brest – Paríž 1:2 (kon.) | Lille – Metz 0:0 (kon.) | Monaco – Dijon 1:0 (kon.)
Remeš – Angers 0:0 (kon.) | Štrasburg – Nîmes 4:1 (kon.)
Lille OSC
0:0 (0:0)
FC Metz
cz Sobota 09.11.2019, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (22:06:00)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:13.

Marná snaha o vstřelení gólu pokračovala i ve druhé půli, více se snažili domácí, kteří k tomu byli znovu blíže, avšak většinou mířili mimo bránu. To jejich brankář se nezapotil prakticky vůbec, Méty spíše jen bránili nerozhodný výsledek a mohou být nadmíru spokojené s bodem.

90+6

90+5
    Tohle hodně zavánělo malou domů v podání hostí, ale hra pokračuje.

90+4
    Úkíddžá nikam nepospíchá a rozehrávku zdržuje.

90+3
    Xeka obdržel přihrávku na levou stranu, kde měl dost místa i prostoru, trestuhodně však mířil pouze nad bránu. Domácí dnes už poněkolikáté odmítli skórovat.

90+1
    Hosté poslali míč k Maignanovi, který tak po dlouhé době měl práci a rychle rozehrál.

90+1
    Nastavovat se bude ještě pět minut.

89
    Skrumáž před bránou Mét, ale hosté se dokázali zorientovat rychleji.

88
    V posledních minutách útočí už jen Lille, ale nedaří se mu dostat ke střele.

87
    Zeki Celik se snažil tak, až si faul opravdu vynutil a hosté se musí stáhnout ke své brány.

85
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Ibrahima Niane.

85
    Nyní zastavil domácí mužstvo ofsajd.

83
    Znovu musel hostující brankář zasáhnout, avšak nebylo to nic těžkého, slabá střela protihráče mířila přímo do jeho rukou.

82
    Úkíddžá dokázal vytáhnou letící puk na levou stranu, následná dorážka soupeře byla zblokována do zámezí.

81
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Xeka.

80
    Hosté se snaží zdržovat co to jen jde, Habib Maïga je nyní tím, kdo leží na trávníku, na nohy se mu vůbec nechce.