Brest – Paríž 1:2 (kon.) | Lille – Metz 0:0 (kon.) | Monaco – Dijon 1:0 (kon.)
Remeš – Angers 0:0 (kon.) | Štrasburg – Nîmes 4:1 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
4:1 (2:0)
Nîmes Olympique
cz Sobota 09.11.2019, 20:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Druhý poločas začal velkým tlakem týmu Nimes Olympique, který z toho vytěžil snížení po trefě Philippoteauxe. Z pohledu hostí vše zpackal Miguel, který se nechal v 66. minutě vyloučit po druhé žluté kartě. Poté již na hřišti existoval pouze Štrasburk, za který se z přímého kopu rovnou do branky trefil Liénard a všechny své zahozené tutovky zaplašil druhou brankou v utkání Mothiba. V poslední minutě trefil břevno ještě záložník Thomasson. Tři body za výhru 4:1 tedy po zásluze zůstávají ve Štrasburku. Mějte hezký i když pozdní sobotní večer. (21:58:48)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.

90+1

90+1
    Nimes dohrává utkání na své útočné polovině hřiště.

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

90
    Bombu vyslanou Adrienem Thomassonem zastavuje pouze břevno hostující branky!

89
    Štrasburk si po dnešku připíše tři body do tabulky a vysoké vítězství, to je již jisté.

88
    Rozmíška hostujících hráčů s Thomassonem.

87
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Benjamin Corgnet.
    86. Lebogang MOTHIBA - 4:1

86
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Tato akce naprosto rozebrala hostující obranu, Ludovic Ajorque nehamonil poslal míč na lépe postaveného LEBOGANGA MOTHIBU a ten pohodlně zvyšuje již na 4:1!

84
    Centr zprava hlavou velmi špatně zakončoval mimo branku soupeře Adrien Thomasson.

83
    Kevin Denkey z Nimes Olympique evidentně kulhá, tento hráč se určitě těší na co nejdřívější ukončení utkání.

82
    Tentokráte poslal míč Liénard místo do branky přímo do ohně před branku a velké zmatky obrana Nimes přežila bez ´hony na inkasovaných brankách.

81
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Ibrahima Sissoko.

81
    Ze stejné pozice jako při třetí brance měli k dispozici přímý kop domácí hráči Štrasburku.

80
    Z velké dálky vyslal svou střelou srdečný pozdrav brankáři Selsovi záložník Nimes Lamine Fomba.

79
    Na jistotu a s velkým přehledem to hrají v této pasáži hry hráči Štrasburku.

78
    Přímý kop Nimes ze středového kruhu rozehrál Valls.

Rostislav Králik

Góly: 15. Ajorque (Thomasson), 45+2. Mothiba (Ajorque), 70. Liénard, 86. Mothiba (Ajorque) – 48. Philippoteaux (Duljević)

Karty:   16. Thomasson (SSG), 23. S. Mitrović (SSG) – 40. Miguel (NOQ)   66. Miguel (NOQ)

RC Štrasburg Alsace: Sels – Lala, S. Mitrović (C) (74. L. Koné), Djiku, Caci – Fofana, Bellegarde (81. Sissoko), Liénard (87. Corgnet) – Thomasson – Mothiba, Ajorque.
    Náhradníci: Kamara – Carole, L. Koné, Corgnet, Sissoko, Zohi, Da Costa.

Nîmes Olympique: Dias – Miguel, P. Martinez, Briancon (C), Paquiez – Valls, Sarr (64. Denkey), Fomba – Philippoteaux, Ripart, Duljević (64. Ferhat).
    Náhradníci: Rabouille – Alakouch, Sainte-Luce, Landre, Ferhat, Stojanovski, Denkey.

Rozhodca: Buquet – Debart, Pacelli