Žilina – Ružomberok 1:2 (kon.) | Senica – Michalovce 4:0 (kon.) | Trnava – Pohronie 3:2 (kon.)
Dunajská Streda – Trenčín 3:1 (kon.) | Sereď – Nitra 0:1 (kon.)
FK Senica
4:0 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 09.11.2019, 17:00 • FK Senica • Niké liga • 15. kolo

V prvom polčase sme na gól čakali márne, ale v tom druhom už sa s nimi roztrhlo vrece! Senica predviedla v druhom polčase jednoznačne lepší výkon a toto vysoké víťazstvo je určite zaslúžené. Postupne michalovskú sieť rozvlnili Yenne, dvakrát Castaňeda a Akinyoola. Senica tak preskakuje v tabuľke práve Michalovce.

Budúci týždeň je na programe reprezentačná prestávka, kľúčové súboje odohrá slovenská reprezentácia v boji o európsky šampionát.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera. Za pozornosť ďakuje Miroslav Revaj, teším sa na vás pri ďalších športových prenosoch! (18:53:44)

90+1

90+1
    Senica dala gól!

Tak predsa len ešte jeden presný zásah v Senici padol a to celkom kurióznym spôsobom! Brankár hosti Kira zle vybehol zo svojej brány pred pokutové územie a nedohodol sa so svojou obranou, lopty sa tak zmocnil
    SAMSON AKINYOOLA a upravuje na konečných 4:0!

90
    V druhom polčase sa nadstavuje rovnako 1 minúta!

89
    Čoskoro sa naplní riadny hrací čas druhého polčasu. Uvidíme, či sa ešte bude aj niečo nadstavovať.

88
    Michalovce zahrávali rohový kop, ale center od Žofčáka bol odvrátený do bezpečia. Hostia ešte krátku dobu pokračovali v útočnom ťažení, ale do žiadnej šance sa nedostali.

86
    Ani toto zakončenie zo strany domácich nebolo úspešné a bude to len ďalší odkop od Kirovej brány.

85
    Senica ešte pokračuje vo svojom útočnom ťažení, ale toto zakončenie spoza pokutového územia súpera bolo nepresné.

84
    Domáci si tak napravia po dvoch prehrách chuť a preskočia v tabuľke práve svojho dnešného súpera.

83
    To by sa musel stať malý zázrak, aby toto Michalovce ešte dokázali vyrovnať. Senica by si tak mala zaslúžene pripísať tri body do tabuľky.

82

Tak toto je už zrejme definitíva v tomto stretnutí! Michalovce to ešte skúšali smerom dopredu, ale prepadli v zadných radoch a do otvorenej obrany si výborne na presnú prihrávku nabehol FRANK CASTAŇEDA, ktorý sa ani v tejto veľkej šanci nemýlil a dáva svoj druhý gól v tomto zápase – 3:0!

81
    Niečo okolo desať minút ostáva do konca tohto stretnutia, ešte sa môže aj niečo nadstavovať. Podľa vývoja na ihrisku to vyzerá, žeby sme sa drámy dočkať nemali, ale radšej nepredbiehajme.

80
    Center od rohovej zástavky už nič zaujímavého neponúkol a tak sa k lopte dostávajú hosťujúce Michalovce.

79
    K lopte sa dostal hosťujúci Kountouriotis, ktorý to skúsil strelou spoza pokutového územia. Lopta by zrejme medzi tri žrde nesmerovala, ale Vorel ju vyrazil na rohový kop.

77
    Predsa len sú tu ešte útočné akcie zo strany hosťujúceho celku, ale nič nebezpečného neprinášajú.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 532 divákov.

75
    Pomaly to už vyzerá, že Michalovce začínajú rezignovať. To by však určite nemali, ešte je tu čas a priestor s týmto výsledkom niečo spraviť.

74
    Tempo hry postupune opadá, ale ešte ostáva dohrať určitú porciu minút. Uvidíme, čoho všetkého ešte budeme svedkami.

72
    Baumgartner si nabehol za obranu súpera a naskakoval na vysoký center, ale pomohol si útočným faulom a tak je hra prerušená.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 55. Yenne (Addo), 66. Castaňeda, 82. Castaňeda, 90+1. Akinyoola

Karty:   66. Castaňeda (SEN)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 13:14.
    FK Senica: Vorel – Didiba, Correia (C), Favaro Amaral – Yenne, Cvek, Klapan, Addo (64. Totka) – El Moudane (46. Baumgartner) – Sulley (27. Akinyoola), Castaňeda.
    Náhradníci: Taborda – Krč, Baumgartner, Mihal, Totka, Akinyoola.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Rota, Carrillo, Soler, Kolesár – Savvidis – Kvocera (68. Kolesár), Žofčák (C), Martínez García (59. Danko), Kountouriotis – Sidibé (37. E. Mensah).
    Náhradníci: Dráb – Grič, Danko, E. Mensah, Vojtko, Kolesár, Mavretić.

Rozhodca: Michal Smolák – Mário Roszbeck, Adam Jekkel, Maroš Libiak