Dubnica – Žilina B 1:0 (kon.) | L. Mikuláš – Púchov 1:0 (kon.) | Poprad – Podbrezová 1:2 (kon.)
Skalica – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:0 (1:0)
MŠK Púchov
Sobota 09.11.2019, 13:00 • Štadión MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga • 17. kolo

V druhom polčase už diváci gól nevideli a tak sa zápas skončil výsledkom 1:0. Víťazný gól domácich strelil v 18. minúta Adrián Kačerík. Liptáci si zaslúžene do tabuľky pripisujú plný bodový zisk. Týmto sa s vami lúčim a prajem pkený zbytok dňa. (14:48:13)

90+3

90
    Liptovský Mikuláš má loptu pod kontrolou a pomaly sa nám zápas dohráva.

87
    Bartoš zápas nedohrá a po zranení bol vystriedaný Lukáčom.

87
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Bartoš, prichádza Lukáč.

85
    Na trávniku zostáva ležať Bartoš, ktorý je ošetrovaný.

83
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Leroy.

82
    Adam Krčík sa presadil po pravej strane a loptu posielal do pokutového územia. Hostia na poslednú chvíľu túto prihrávku zachytili a loptu odkopli.

80
    Hostia sa pokúšajú aj v početnej výhode a o vrovnanie. Domáci sa prestali hýbať hostia im vedia v pokutovom území riadne zavariť.

79
    Dnešné stretnutie sleduje 405 divákov.

77
    Veľká príležitosť hostí na vyrovnanie. Po centri Ozimého sak hlavičke dostal Pilný, no z veľmi dobrej pozície bránu domácich minul.

76
    Pekná kombinácia LIptovského Mikuláša. Bartoš dostal prihrávku pred pokutové územie a prihral na osamoteného Porubäna. Jeho strelecký pokus brankár vyrazil mimo priestor brány.

75
    Rohový kop hostí zahrával Lacko. Loptou sa snažil nájsť Ozimého, ale Liptáci boli pozorní a loptu včas poslali mimo nebezpečenstva.

74
    Po pravej strane sa presadil Staš. Na hrnaicu pokutovéh územia prihral Kačeríkovi. Jeho strela bola zblokovaná a hostia môžu loptu odkopnúť.

73
    Hra po udelenej červenej karte stratila tempo a na oboch stranách je viacero nepresností.

72
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Václavík, prichádza Porubän.

70
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Kopiš, prichádza Machara.

69
    Bartoš vysokoou loptou našiel Kačeríka, ktorý loptu okamžite posunul na Dávida Krčíka. Jeho ďalekonosná strela bola veľmi nepresná.

Michael Hruška

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Púchov. Viac informácií tu.

Góly: 18. Kačerík

Karty:   65. Martinček (PUC)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Janec- A. Krčík, Gerát, Václavík, Bartoš, Staš, Nemegut, Lišivka, Kačerík, Bobček
    Náhradníci: Kučera, Lukáč, Porubän, Kováč, D. Krčík, Slaniniak

MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík, Kopiš, Pilát, Pišoja, Vlček, Pilný, Martinček
    Náhradníci: Pilný, Kvaššay, Leroy, Holiš, Machara, Pavlovič

Rozhodca: Čiernik – Špivák, Bobko