Montreal – LA Kings 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – NJ Devils 1:2 (kon.)
Detroit – Vegas 3:2 (kon.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
New Jersey Devils
cz Nedeľa 10.11.2019, 22:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (00:41:39)

Pavel Zacha (NJD)
    0+1, 1 střela, čas na ledě 12:13.

1. Wayne Simmonds (NJD) 1+0
    2. Brock Boeser (VAN) 1+0
    3. Mackenzie Blackwood (NJD) 30 zák., 1 gól, 96,8.

Statistiky utkání:
    Střely na branku: 31 – 27 (8:11, 14:11, 9:5)
    Zablokované střely soupeře: 15 – 23
    Trestné minuty: 4 – 6
    Využité přesilové hry: 1/3 – 1/2
    Vyhraná vhazování: 53% – 47%
    Bodyčky: 24 – 13.

Je dobojováno! Máme za sebou utkání, které rozhodla kratičká pasáž okolo dvanácté minuty, kdy za Devils krátce po sobě skórovali Simmonds a Bratt. Druhá a třetí třetina už patřila kanadskému mužstvu, které ve třiatřicáté minutě zásluhou Boesera snížilo. S blížícím se koncem zápasu začala být hra hodně nervózní, čemuž nejednou pomohl i diskutabilní výkon hlavních rozhodčích. Canucks ostřelovali Blackwooda ze všech možných pozic, ale na vyrovnání už nedosáhli. Znamená to pro ně už čtvrtou prohru v řadě, zatímco Devils slaví teprve pěti vítězství v sezóně.

59:55
    Ďáblové vyhodili na icing, jenže pak dobrých deset vteřin udrželi kotouč v boji u hrazení a po jeho skončení už nezbyl téměř žádný čas.

59:25
    Blackwood vykopl jednu z mnoha střel Quinna Hughese. O chvíli později to zase zkoušel Pettersson, ale to už zase zafungovala obrana Devils.

59:05
    Pettersson dvakrát pálil od modré. Znovu se to ale obešlo bez zásahu hostujícího gólmana, jehož spoluhráči odvádí neskutečně obětavý výkon.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Teď už jsou Kosatky v útočném pásmu. Neustále se ale pohybují jen u hrazení, odkud nemají možnost vystřelit.

58:15
    Severson zkusil trefit prázdnou branku z obranného pásma. Gól na 3:1 nedal, ale díky teči obránce aspoň nezpůsobil icing.

58:04
    Jacob Markström opustil domácí branku a to znamená jediné – Canucks to zkusí při hře v šesti proti pěti!

57:23
    Alexander Edler rovněž dvakrát za sebou napřahoval od modré, ale Mackenzie Blackwood nemusel v hostujícím brankovišti ani jednou zasahovat.

57:06
    V některých situacích se Canucks až příliš spoléhají na obránce Hughese, který musel nahazovat od modré, ale trefil jen jednoho z protihráčů.

56:35
    Zakázané uvolnění Devils se nepíská, takže hodně využívají Quinn Hughes musí rozjíždět domácí útok od vlastní branky.

56:06
    Kyle Palmieri vyjel zpoza branky, ale střelou z otočky nenašel žádnou mezeru u levé tyče Markströmovy klece.

55:55
    Tohle se Tyleru Myersovi moc nepovedlo. Kotouč nahazoval ještě před červenou čarou a to způsobilo zbytečný icing.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 33. Boeser (J. T. Miller, Q. Hughes) – 12. Simmonds (Palmieri, Hall), 13. Bratt (Severson, Zacha)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – T. Myers, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat (C), Bärtschi – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, B. Sutter, Pearson – Gaudette, Beagle, Schaller.
    New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Butcher, Tennyson, Müller – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Bratt, Hischier, Zacha – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, Rooney, Wood.

Rozhodca: Peel, Joannette – Nagy, Gibbons

Diváci: 18 871