NJ Devils – Ottawa 2:4 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Dallas 1:3 (kon.) | Vegas – Chicago 3:5 (kon.)
Calgary Flames
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Dallas Stars
cz Štvrtok 14.11.2019, 03:38 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Skončilo nám utkání mezi Calgary a Dallasem. Hosté zvítězili 3:1 a připisují si cenné dva body do tabulky. Hrdinou utkání se stal Joe Pavelski, který dvakrát skóroval a velkou měrou se podílel na výhře svého týmu. Dallas získal dva body zaslouženě, neboť byl lepším týmem.

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a na počtenou! (06:22:05)

59:48
    Jakékoliv nebezpečí ale dokázal Bishop zastavit. Je rozhodnuto.

59:18
    Talbot je znovu na střídačce a domácí opravdu hrají bez brankáře.

58:56
    Po icingu se bude vhazovat v obranném pásmu Stars.

58:42
    Bill Peters si ještě bere oddechový čas. Calgary zřejmě ještě jednou zkusí powerplay.
    58:27 Joe PAVELSKI - 1:3

58:27
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas definitivně rozhoduje o své dnešní výhře. Dva body do Texasu pojišťuje JOE PAVELSKI svou dnešní druhou trefou. Úspěšně zamířil přes polovinu kluziště do prázdné klece Flames. 1:3. Asistence: Radek Faksa.

58:21
    Pavelski vystihl přihrávku domácích a dostal kotouč na hůl svého spoluhráče.

57:37
    Talbot je na střídačce a domácí to zkouší se šesti bruslaři v poli!

57:14
    Monahanova přihrávka byla nepřesná. Obráncům Dallasu nedělalo problém vyvézt puk z vlastní třetiny.

56:14
    Heiskanen vystřelil z levého kruhu pouze do hrudi domácího brankáře. Pro svůj tým alespoň vybojoval útočnou třetinu. Čas pomalu plyne a domácí stále ztrácí jednu branku.

55:58
    Domácí střídají. Giordano čeká za svou bránou na nabídku svých spoluhráčů.

55:27
    Seguin dostal na hůl přihrávku zpoza brány a rychle se snažil oslovit na levém kruhu stojícího Dowlinga. Celá akce Stars byla velmi rychlá, ale bohužel pro hosty, neúspěšná.

54:46
    Andersson pálil od modré čáry velmi nebezpečně. Bishop byl pozorný také proti rychlé dorážce Backlunda.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 50. Monahan (Tkachuk, J. Gaudreau) – 24. Pavelski (Gurianov, Heiskanen), 47. Dowling, 59. Pavelski (Faksa)

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Hamonic, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Brodie, Mi. Stone – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Tkachuk, Backlund (A), Mangiapane – Frolík, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Lucic.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Heiskanen, Oleksiak, Lindell (A), Sekera, Hanley, Fedun – Seguin (A), Dowling, Ja. Benn (C) – Perry, Dickinson, Radulov – Gurianov, Pavelski, Caamano – Comeau, Faksa, Cogliano.

Rozhodca: Hebert, Peel – Smith, Mills

Diváci: 18 257