Čerepovec – Omsk 1:5 (kon.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 6:3 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
Novgorod – Novosibirsk 6:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 2:5 (kon.) | D. Moskva – Barys 3:2 (po pr.)
Riga – S.Moskva 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
HC Salavat Julajev Ufa
cz Štvrtok 14.11.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:20:04)

Jiří Sekáč (MOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:06

Je konec. CSKA Moskva prohrála třetí zápas v řadě, tentokrát nestačila na domácím ledě na Salavat Julajev Ufa, se kterou prohrála 2:5.
    V 10. minutě hosté z první střely na branku otevřeli brankový účet, když se trefil Larsen. Domácí ale dokázali rychle srovnat a po pětidvaceti vteřinách se prosadil Světlakov. O tři minuty později Světlakov přidal druhou branku a otočil tak vývoj utkání, ale v 16. minutě s velkým štěstím dokázal srovnat Koledov.
    Druhá dvacetiminutovka nám žádnou branku nenabídla. Ufa ale byla o něco lepším týmem a přestřílela Mosvku 7:6.
    Ve 43. minutě šli domácí do vedení, ale gól Tolčinského nakonec nebyl uznaný. Ve 47. minutě se navíc prosadila Ufa a šla tak do vedení po brance Pašnina. O dvě minuty později to bylo už 4:2 pro hosty, tentokrát se trefil Majorov. A nakonec vteřinu před koncem potvrdil jasnou výhru hostů Kugryšev.

59:59 Dmitrij KUGRYŠEV - 2:5

59:59
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hosté vteřinu před koncem utkání dávají ještě jednu branku a na ledě Moskvy tak vítězí jasně 5:2. DMITRIJ KUGRYŠEV si ovšem dal na čas se vstřelením puku do prázdné brány a málem to o desítky vteřin nestihl. Asistence: Michail Pašnin a Vladimir Žarkov.

59:42
    Hostující hráč vypálil puk z hrací plochy, ale ten ještě líznul mantinel a nebude se tak vylučovat.

59:31
    Nikita Sošnikov vypálil ze svého pásma přes celé kluziště, ale těsně minul opuštěnou branku!

59:19
    CSKA to zkouší v šesti bez brankáře!

59:03
    Nyní se hra přerušila, protože se CSKA dopustila ofsajdu a následuje vhazování ve středním pásmu.

58:39
    Hosté momentálně dokonce drží kotouč v útočné třetině a drží čas.

58:12
    Ufa stále brání naprosto skvěle a Moskva ani nyní nemůže nic velkého vymyslet.

57:38
    Hra se nyní navíc přerušila, protože domácí hráč zahrál rukou.

56:12
    Ne, CSKA to prostě ve třetí třetině nejde a bohužel pro ní nejde naproti ani štěstíčko.

55:45
    Hosté soupeře nepouštějí ke své brance a Moskva tak má velkou práci se vůbec dostat do útočného pásma.

54:49
    Nepřesná přihrávka domácích jen potvrzuje mizérii CSKA, která tak prohrává třetí zápas v řadě. Naposled se jí to stalo v roce 2016!

54:19
    Domácí mužstvo se snaží něco vymyslet, ale Ufa hraje velice dobře ve třetí třetině a myslím, že o vítězi je rozhodnuto.

53:22
    Kotouč zavítal mimo hrací plochu a bude následovat buly v pásmu CSKA.

53:00
    Hra je sedm minut před koncem základní hrací doby přerušená a následuje komerční přestávka.

Michal Raška

Góly a asistencie: 10. Svetlakov (Tolčinskij, Slepyšev), 13. Svetlakov (M. Robinson, Kaprizov) – 10. Larsen (Omark, Hartikainen), 16. Koledov (Šošnikov), 47. Pašnin (Kadejkin), 49. M. Majorov (Kadejkin, Kugryšev), 60. Kugryšev (Pašnin)

CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – Nesterov (C), Naumenkov, Marčenko, Kiselevič, M. Robinson (A), Blažijevskij, A. Romanov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Kalinin, Šalunov, Popov (A) – Tolčinskij, Svetlakov, Slepyšev.
    HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Ar. Sergejev, Larsen, Koledov, Arzamascev, Pašnin, Panin (C), Muchamadullin, Lisovec – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (A) – Chochriakov, Manninen, Šošnikov – , Kadejkin, Kugryšev – M. Majorov, Kartajev, Gimatov.

Rozhodca: Viktor Gašilov, Denis Bonda – Dmitrij Goljak, Jevgenij Strelcov