Ukrajina – Estónsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Paraguaj 0:1 (kon.) | Írsko – N. Zéland 3:1 (kon.)
Bulharsko
0:1 (0:0)
Paraguaj
cz Štvrtok 14.11.2019, 18:00Medzinárodný prípravný zápas

První poločas nám příliš pohledných akcí nepřinesl. V druhém poločase vstřelil jedinou branku duelu Almirón. Jeho střela byla pěkně umístěna k levé tyči. Další větší ohrožení jsme neviděli. Hra byla často kouskována střídáními. Dne 17.11. odehraje Bulharsko duel s Českou republikou v rámci Kvalifikace na mistrovství Evropy. (19:55:02)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Villasanti, přichází Arzamendia.

90+2
    Paraguay drží míč na svých kopačkách a nikam se nežene. Jistý si jednobrankový náskok.

90+1
    Kraev dostal do pokutového území přihrávku. Míč nedokázal zpracovat a Gómez odkopává.

90
    Čtvrtý sudí signalizuje, že se dnešní duel bude nastavovat o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Almirón, přichází Rojas.

88
    Gómez se dostal do problémů, nakonec míč udržel na hrací ploše a odkopává co nejdále.

87
    Gómez fauloval, domácí budou zahrávat přímý volný kop z velmi dobré pozice.

86
    Bulharsko se snaží vytvořit závěrečný tlak.

85
    Žlutou kartu dostává Almirón (Paraguay).

85
    Rohový kop pro Paraguay.

84
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází S. Popov, přichází V. Popov.

83
    Žlutou kartu dostává Valdes (Paraguay).

82
    Žlutou kartu dostává Goranov (Bulharsko).

81
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Morel, přichází Valdes.

80
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kostadinov, přichází Tsvetkov.

78
    Despodov tvrdě vystřelil, jeho pokus vyráží zatím neprověřený Silva.

77
    Riveros ztratil míč a I. Popov se snažil najít svou přihrávkou Kraeva. Míč byl však rychlejší a dříve u něj byl Silva.

PV

Góly: 60. Almirón

Karty:   27. Kostadinov (BUL), 82. Goranov (BUL) – 83. Valdes (PAR), 85. Almirón (PAR)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:13. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:16.
    Bulharsko: Georgiev- S. Popov, Chorbadzhiyski, Terziev, Goranov- Nedelev, Konstadinov, Malinov, Wanderson- I. Popov (C), Marcelinho
    Náhradníci: Mihaylov (B), Iliev (B), Zanev, Dimitrov, V. Popov, Despodov, Kraev, D. Iliev, Bozhikov, Isa, Ivanov, Tsvetkov

Paraguaj: Silva- Moreira, Balbuena, Gómez (C), Riveros- Morel, Martínez, Villasanti, Almirón- Lezcano, Á. Romero
    Náhradníci: Aguilar (B), Fernández, Alonso, Piris, Valdes, Arzamendia, Sánchez, Paredes, Rojas, O. Romero, Malgarejo, Gonzáles, Samudio

Rozhodca: Verisimo