Arménsko – Grécko 0:1 (kon.) | Fínsko – Lichtenštajnsko 3:0 (kon.) | Nórsko – Faerské ostrovy 4:0 (kon.)
Dánsko – Gibraltar 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Rumunsko – Švédsko 0:2 (kon.)
Španielsko – Malta 7:0 (kon.) | Bosna – Taliansko 0:3 (kon.)
Bosna a Hercegovina
0:3 (0:2)
Taliansko
cz Piatok 15.11.2019, 20:45 • Stadion Bilino Polje (Zenica) • Kvalifikácia ME • Skupina J

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše, budu se na vás těšit někdy příště u dalších onlajnů. (22:51:22)

Italům se podařilo vedení udržet i v druhém poločase a ještě jeden gól přidat. Druhý poločas byl více vyrovnaný. Bylo vidět, že se Bosna do zápasu pomalu dostala a následně byla favorizované Itálii rovnocenným soupeřem. Problém byl zakončení. Zatím co hosté zvládli ze sedmi střel na bránu vstřelit tři góly, tak domácí ani jednu ze čtyř střel na bránu nedokázali přetavit v gól.
    Jednalo se o velmi atraktivní a rychlý fotbal. Oba dva týmy stejně jako v prvním poločase výborně bránili i útočili. I oba brankáři podrželi svůj tým, když chytili několik vyložených šancí. Druhý poločas měl vyšší tempo než první.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:9.

90+3

90+2
    Hosté vybojovali míč ve středu hřiště a hrnou se dopředu.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Tonali byl zfaulován ve středu hřiště. Hra je přerušena.

89
    Hosté kombinují na své polovině.

88
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Gianluigi Donnarumma, přichází Pierluigi Gollini.

87
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Gaetano Castrovilli.

Další šance domácích! Krunič však míč netrefil vůbec dobře a vysoko přestřeluje.

85
    Domácí stále kombinují na polovině Itálie. Ale nedokáží si vytvořit střeleckou pozici.

84
    Další zákrok italského gólmana! Nyní chytil přízemní střelu Džeka.

83
    Útočníci Itálie nyní předvedli skvělou práci, když dokázali zachytit nepřesnou přihrávku domácích a dostat se tak do útoku.

82
    Držení míče – 41% : 59%.

81
    Nakonec se přímého kopu ujal Emerson. Zvolil technickou střelu, ale bránu netrefil.