Třinec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 4:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 1:2 (po pr.) | Liberec – Litvínov 6:1 (kon.) | Kladno – Zlín 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Hradec Králové 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Olomouc
cz Piatok 15.11.2019, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga (ČR) • 18. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:33:54)

Je za námi konec utkání. Domácí od čtvrté minuty tahali za kratší konec, když se dokázal prosadit Dujsík. Za Dynamo srovnal v závěru Tybor. Šlo se do prodloužení, které skončilo po 19 vteřinách, o vítězství Olomouce rozhodl Musil.

60:19 Pavel MUSIL - 1:2

60:19
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté se velmi rychle dokázali prosadit a získali bonusový bod. Klimek pálil na branku, kotouč Kacetlovi vypadl a mířil do branky, kam jej dorazil PAVEL MUSIL – 1:2! Asistence: Lukáš Klimek.

60:01

Je za námi třetí perioda, rozhodne pětiminutové prodloužení, případně nájezdy. Hosté se až příliš spoléhali na to, že uhájí jednobrankové vedení. O to přišli v samotném závěru, když přihrávku od Mandáta využil Radoslav Tybor.

Střely: 28 – 32 (střely ve třetí třetině: 8 – 7)

60:00

59:34
    Po střele Hollanda od modré čáry se puk dostal až do ochranné sítě. Vhazování před brankářem Olomouce.

59:02
    Vyhozený kotouč ze třetiny se o plexi dostal mezi fanoušky. Do konce třetí části zbývá necelá minuta, stav je vyrovnaný. Dočkáme se ještě gólu?

58:37
    Je odpískáno zakázané uvolnění Olomouce. Vhazuje se před brankou, kterou hájí Konrád.

58:03
    7 218 diváků. Takový počet právě oznámil hlasatel Dynama.
    57:27 Radoslav TYBOR - 1:1

57:27
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dokázali prosadit! RADOSLAV TYBOR dostal fantastickou přihrávku do prostoru mezi kruhy a nekompromisně zakončil – 1:1!

56:34
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Přijde jim rozhodně vhod, jejich pětka byla na ledě poměrně dlouhou dobu a kvůli zakázanému uvolnění nemůže střídat.

56:34
    Olomouc vyhodila přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

55:41
    Beran posílal kotouč před branku, kde ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Přesto Pardubice zůstávají v útočném pásmu.

55:02
    Necelých pět minut do konce zakládá Dynamo další útočnou akci.

54:27
    Domácí se sice dostali do útočné třetiny, jenže tam k žádnému ohrožení branky soupeře nedošlo.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 58. Tybor (Mandát) – 4. Dujsík (Irgl, Burian), 61. P. Musil (Klimek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Kantor) – Eklund, Holland, Kolář, Ivan, Mikuš, J. Zdráhal – D. Kindl, R. Kousal, Tybor – Hovorka, Mandát, Harju – Látal, T. Knotek, Blümel – M. Beran, Pochobradský, Matýs – Machač.
    HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, J. Knotek, V. Tomeček.

Rozhodca: Jeřábek, Obadal – Kis, Lučan