Cyprus – Nórsko 1:2 (kon.) | Rusko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Bulharsko – Poľsko 3:0 (kon.)
Ukrajina – Dánsko 2:3 (kon.) | Rakúsko – Kosovo 4:0 (kon.) | Albánsko – Anglicko 0:3 (kon.)
Srbsko – Estónsko 6:0 (kon.) | Škótsko – Grécko 0:1 (kon.) | Francúzsko – Gruzínsko 3:2 (kon.)
Albánsko
0:3 (0:2)
Anglicko
cz Piatok 15.11.2019, 19:00 • Loro Boriçi Stadium, Shkoder • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou. (20:58:14)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 0:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 11:10.

Je konec. Anglie zcela zaslouženě vítězí, a to hlavně díky dominanci v držení míče, protože druhá část naprosto patřila jim. Vše rozhodl první poločas, ve kterém také padly dvě rozhodující branky, v závěru to již pouze potvrdil Nelson. Albánie se ale také snažila, to ale pouze v prvním poločase. Hráčem utkání byl zvolen Phil Foden. Angličané tak putují na první pozici a na druhé Rakousko mají náskok tří bodů.

90+5

90+4
    Imeri ještě fauluje, hosté tak budou zahrávat nejspíš poslední volný kop v tomto utkání.
    90+3. NELSON - 0:3

90+3
    Anglie právě vstřelila branku!
    Tak ještě jedna branka! Sessegnon obehrál dva obránce a následně našel v brankovišti úplně volného REISSE NELSONA, který zamířil úspěšně pod břevno.

90+2
    Není to gól. Greenwood zpoza vápna trefil tyčku Hoxhovi branky. Do dorážky se ihned tlačil Sessegnon, jenže ten se nacházel v ofsajdu a navíc by mu pokus brankář vychytal!

90+1
    Rozhodčí nastavuje až čtyři minuty!

90
    Gallagher se dostal k další příležitosti zpoza vápna, střela ale byla na poslední chvíli zblokovaná jedním odvážným obráncem.

88
    Nelson upadl po chytáku v brankovišti, rozhodčí však vůbec nepískl do píšťalky a nechal hru hrát dále. Dle mě se však uvažovat o kopu klidně mohlo.

87
    Albánie měla k dispozici přímý kop, který putoval rovnou do vápna. O hlavičku se zde pokoušel Tuci, jenže míč mu projel pouze kolem hlavy.

86
    Nelson dostal dobrou přihrávku na hranici vápna, odkud se to také nebál zkusit. Střela byla ale mířená přesně na brankáře, tudíž s ní neměl žádné problémy.

85
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Cokaj, přichází Snehu.

84
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Kallaku, přichází Imeri.

83
    Dnešní utkání sleduje 2620 diváků.

81
    Davies ještě fauluje na polovině Albánie, domácí si tak kopnou volný kop a osvobodí se snad poprvé v tomto poločase z vlastní poloviny.

80
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Foden, přichází Eze.

79
    Pěkná a rychlá akce Anglie, které už chybělo pouze přesné zakončení, to ovšem bylo zblokované obranou.