Nové Veselí – Zubří 26:26 (kon.) | Plzeň – Karviná 21:24 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
21:24 (12:8)
HCB Karviná
cz Streda 20.11.2019, 18:10 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • Chance Extraliga mužů (CZ) • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (19:49:28)

Karviná se posouvá po veledůležité výhře na třetí místo tabulky! Plzeň zůstává první, jen dva body na ni ztrácí Zubří, které se bude moci dotáhnout už příští sobotu, kdy se ve 12. kole střetnou právě Talent a Robe.

Ačkoliv to tak dlouho nevypadalo, ve 39. minutě totiž Plzeň vedla 18:13, Karviná dokázala skóre otočit a vítězí na půdě Západočechů 24:21!
    Talent poprvé v extralize prohrál, a to v repríze finále. Baník byl sice v sestavě oslaben, ale předvedl velmi bojovný výkon zejména v defenzivě, výrazně se zlepšil ve druhém poločase v útoku. Slezané nastříleli dvojnásobek gólů ve druhé půli, hned šestnáct. Karviná poprvé vedla v 50. minutě a poté už vedení udržela až do konce.

Talent M.A.T. Plzeň – HCB Karviná 21:24 (12:8)
    Nejvíce branek: Macháč 9, Ivančev 3, Vinkelhöfer 3 – Monczka 5/1, Urbański 4, Nedoma 4. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/1. Vyloučení: 2:7. ČK: Solák (KAR).

Konec zápasu. (21:24)

60
    Ivančev zablokován a duel končí! (21:24)

60
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (21:24)
    60
    Roman Chosik se trefil z pravé spojky při signalizované pasivitě, parádní dělovka! (21:24)

59
    Chmelík z pravého křídla Marjanoviće nepropálil a teď už je nejspíš rozhodnuto! (21:23)
    59
    Jurij Gromyko se trefuje z pivota a to je možná rozhodující gól! (21:23)

59
    Domácí šli do protiakce, jenže Macháč prorážel a do je velmi důležitý moment dvě minuty před koncem! (21:22)

58
    Tečovanou střelu Urbańskeho vyškrábl Šmíd, dorážet mohl Jan Užek, ale Karel Šmíd vytáhl další parádní zákrok! (21:22)

58
    Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná. (21:22)
    57
    Rychlý přechod Západočechů do útoku a Macháč dává důležitý gól! (21:22)

56
    Signalizovaná pasivita Plzně, Urbański ještě dostal přihrávku na pravou stranu, Šmída ale nepřekonal! (20:22)

56
    Slezané v plném počtu. (20:22)

56
    Baník alespoň v pěti. (20:22)
    55
    Chmelík odpovídá z pravého křídla střelou pod nohy Marjanoviće. Plzeň dává teprve druhý gól za posledních patnáct minut. (20:22)
    55
    Artur Urbański při hře čtyři na šest dokázal vypálit z pravé strany přes dvojblok a dává gól! (19:22)