Novosibirsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Ufa – Red Star Kunlun 1:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 4:2 (kon.)
S.Moskva – Jaroslavľ 4:3 (1:0 po s.n.) | Viťaz – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Riga – D. Moskva 3:4 (po pr.)
HK Soči
4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
Severstaľ Čerepovec
cz Streda 20.11.2019, 17:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:00:58)

Dnešní utkání sledovalo 4 526 diváků.

Československá stopa v utkání

Adam LIŠKA (CER) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:19

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 31

Severestal Čerepovec: 23.

Utkání končí vítězstvím Soči, které svého soupeře doslova přetlačilo. Nicméně pomohli jim k tomu sami hosté, kteří se po celkem vydařené první dvacetiminutovce postupně doslova vytratili z ledu, což je nakonec stálo body.

59:36 Robert ROSÉN - 4:2

59:36
    Soči právě vstřelilo branku!
    Defenziva Severstalu byla již hodně dezorientovaná, čehož domácí využili ke vstřelení rozhodujícího gólu, kdy Malte Strömwall přihrál zpoza branky ROBERTU ROSÉNOVI, který střelou z první nedal brankáři soupeře šanci. Asistence: Malte Strömwall.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.
    58:52 Malte STRÖMWALL - 3:2

58:52
    Pozor, že by rozhodující gól? MALTE STRÖMWALL vypálil z levé strany a jeho střelu si nešťastně tečuje Ilja Chochlov do vlastní branky. Asistence: Robert Rosén.

57:31
    Severestal má v posledních minutách převahu, zasloužily se o to hlavně dvě přesilové hry za sebou – nevyužité.

56:30
    Tímto tempem, kdy mají oba týmy velké problémy s koncovkou, spěje zápas do prodloužení...

55:48

55:20
    Adam Liška (Čerepovec) našel před brankou Jakimova, který se ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit.

54:05
    Domácí dostávají opět puk ze třetiny, uvidíme, zda bude mít Severstal podobně nepovedenou přesilovou hru, jako před chvílí.

53:48
    Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Konstantin Sokolov.

52:25
    Severstal ve třetině Soči, ale domácí dobře brání a vytěsňují soupeře k mantinelu.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 35. Šmeľov (Točickij, Lugin), 48. Mosaljov (J. Alexandrov, Šikin), 59. Strömwall (R. Rosén), 60. R. Rosén (Strömwall) – 6. Jakimov (Kudako, Kinrade), 10. Jakimov (Liška, Kinrade)

HK Soči: Šikin (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišný, J. Alexandrov, Vorobjev, Gordějev – Collins, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Točickij, Šmeľov – Starkov, Kaletnik, Makarenko – Archipov, Sokolov, Tomilin – Mosaljov.
    Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Chakimov) – Kudako, Kinrade, Baldajev, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Provolnev – Liška, Monachov, Jakimov – Chipchura, Kapustin, Truňov – Trubačov, Gračjov, Geraskin – J. Bodrov, Markovin, A. Alexejev – Kazakov.

Rozhodca: Naumov, Ravodin – Bersenjov, Judin

Diváci: 4 526