Novosibirsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Ufa – Red Star Kunlun 1:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 4:2 (kon.)
S.Moskva – Jaroslavľ 4:3 (1:0 po s.n.) | Viťaz – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Riga – D. Moskva 3:4 (po pr.)
Viťaz Moskovská oblasť
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
CSKA Moskva
cz Streda 20.11.2019, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany vše, přeji Vám příjemný zbytek týdne! (19:57:51)

Trestné minuty 6:6

Skončil zápas mezi Viťazem a CSKA, které muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se trefil hostující střelec Konstantin Okulov, který tak rozhodl zápas ve prospěch CSKA. Viťaz prohrává dnešní duel poměrem 2:3 po prodloužení.

63:34 Konstantin OKULOV - 2:3

63:34
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují zápas! KONSTANTIN OKULOV obkroužil celé útočné pásmo a následně si nabruslil do mezikruží, odkud vypálil. Puk prošel Kočetkovovi mezi betony, a tak se mohou hosté radovat z vítězství. Asistence: Mat Robinson, Maxim Mamin.

63:02
    Se střelou Kaprizova si domácí gólman poradil, ale hosté zůstávají u puku.

62:36
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale je to bez většího nápadu.

62:09
    Pekka Jormakka také pálil vedle a hra se opět otáčí.

61:35
    Střela Antona Slepyševa byla nepřesná. Následně puk mají v držení domácí.

61:00
    Střelu Jiřího Sekáče dokázal Kočetkov vyrazit.

60:50
    Hostující trojice kombinuje v útočném pásmu.

60:19
    Střela Sjomina nebyla přesná. Následně se puku zmocňují hosté.

60:05
    Puk získali po vhazování domácí.

60:01

Skončila třetí třetina, ve které se podařilo domácím hokejistům vyrovnat na 2:2. Bude tak muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku 28:37

60:00

59:42
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale spíše honí puk po mantinelu.

Tomáš Němčík

Góly a asistencie: 12. Jo. Nättinen (Jormakka, Byvaľcev), 54. Byvaľcev (Jormakka) – 2. Grigorenko (Vey), 2. Tolčinskij (Popov), 64. Okulov (M. Robinson, Mamin)

Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (2. Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvaľcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – Kvartaľnov.
    CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.

Rozhodca: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev