Espanyol – Getafe 1:1 (kon.) | Osasuna – Bilbao 1:2 (kon.) | Eibar – Alavés 0:2 (kon.)
Villarreal – Vigo 1:3 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:1 (kon.)
SD Eibar
0:2 (0:0)
Deportivo Alavés
cz Nedeľa 24.11.2019, 16:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španielska LaLiga • 14. kolo

S konstatováním, že si Alavés veze z Eibaru všechny tři body, se s Vámi loučím a někdy se zase těším na počtenou! (17:59:28)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.

Fotbalisté Eibaru podlehli na domácím hřišti Alavésu 0:2. Domácí mohou žehrat na neproměňování šancí, kterých měli za bezgólového stavu celkem dost. Hrdinou zápasu se však stal hostující žolík Joselu. Ten přišel na trávník dvacet minut před koncem a dvěma zásahy utkání rozhodl. Deportivo zůstává v tabulce třinácté, ale zase se více vzdálilo sestupovému pásmu. Eibar klesl na šestnáctou pozici.

90+4

90+3
    Zápas se už jen dohrává. Domácí vědí, že dnes žádné body nezískají.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90+1
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Nasazení JOSELA na posledních 20 minut se hostujícímu trenérovi nadmíru vydařilo! Hosté vyrazili do otevřené obrany soupeře. Pere Pons pak poslal do šance právě Josela a ten přes padajícího Dmitroviće s největší pravděpodobností rozhoduje zápas – 0:2.

89
    Charles si došel pro faul od Martína. Standardní situace pro domácí.

88
    Žlutou kartu dostává Anaitz Arbilla (SD Eibar).

87
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází Iván Ramis.

85
    Hosté otevírají necelých šest minut před vypršením základní hrací doby skóre! Aleix Vidal poslal z pravé strany do šestnáctky zpětnou přihrávku, která našla nabíhajícího JOSELA a ten z první umístil míč pod padajícím Dmitrovićem do sítě.

84
    Hosté ze standardní situace bránu soupeře neohrozili.

83
    Mubarak Wakaso se svíjí v bolestech na trávníku poté, co se ho snažil zastavit Charles. Místo míče totiž trefil jeho nohu. Kartu sudí nevytáhl, přímý kop ale nařizuje.

83
    Centr Wakasa skončil na hlavě Diopa, který balón odvrátil do autu. Vhazuje Deportivo.

82
    Na pravé straně postupoval dopředu Aleix Vidal. Jeho přihrávka byla sražena do zámezí a tak je z toho roh pro hosty.

81
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Cote, přichází Pedro Bigas.

80
    Mubarak Wakaso zajel do protihráče poměrně ostrým skluzem. Výsledkem je žlutá karta.

78
    Tutovka hostí! Joselu poslal do úniku Olivera Burkea, který obstřelil vybíhajícího Dmitroviće, ale zamířil metr vedle pravé tyče!

77
    Vidalovi se centr nepovedl, míč skončil až za domácí bránou, od které bude rozehrávat Dmitrović.