Montreal – NJ Devils 4:6 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 0:3 (kon.)
San Jose – LA Kings 4:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 6:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 6:4 (kon.)
Chicago – Colorado 2:5 (kon.) | Minnesota – Ottawa 7:2 (kon.) | Washington – Tampa Bay 4:3 (po pr.)
Washington Capitals
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
cz Piatok 29.11.2019, 23:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Přeji Vám příjemný víkend plný sportovních zážitků. (02:02:02)

Vhazování 48:52%

Skončil zápas mezi Washingtonem Capitals a Tampou Bay Lightning. K vidění byl velmi ofenzivní zápas plný šancí a dobrých zákroků brankářů. Každý z týmů měl pasáže, ve kterých byl lepší a jelikož ty pasáže byly plus mínus rovnoměrné, tak remíza byla poměrně logickým vyústěním tohoto zápasu. V prodloužení byli šťastnější domácí, kterým zařídil bod navíc obránce Dmitrij Orlov. Washington tak ve vyrovnaném zápase zvítězil 4:3 po prodloužení.

63:03 Dmitrij ORLOV - 4:3

63:03
    Washington právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují zápas v prodloužení! DMITRIJ ORLOV obdržel puk na útočné modré a následně si s ním vybruslil až na levý kruh, ze kterého neomylně na bližší tyč vypálil. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.

62:45
    Hra se nakonec otočila a následně měli velké šance Vrána a Carlson, ale ani jeden z nich neuspěl.

62:25
    Boj o puk u mantinelu vyhráli hosté, kteří vyrážejí do útoku.

62:00
    Obrovská šance Alexe Ovečkina, který mohl zasunovat do prázdné brány, ale tento ruský snajpr nepochopitelně selhal!

61:40
    Střelu Ovečkina dokázal Vasilevskij vyrazit.

61:20
    Po střele od modré se puku zmocňují poprvé v prodloužení také domácí.

60:46
    Hosté jsou stále na kotouči, ale už pouze ve středním pásmu.

60:23
    Střela Pointa z mezikruží bylo ztečována do rohu pásma.

60:11
    Puku se po úvodním buly zmocňují hosté.

60:01

Střely na branku 32:30

Skončila třetí perioda, ve které se domácím povedlo vyrovnat na 3:3 a dále bude následovat prodloužení, ve kterém může jeden z týmů rozhodnout. Pokud se tomu tak nestane, tak budeme svědky samostatných nájezdů.

Tomáš Němčík

Góly a asistencie: 26. Kuzněcov (Oshie, J. Vrána), 44. J. Vrána (Oshie), 52. Ovečkin (Orlov, Boyd), 64. Orlov (Kuzněcov, Oshie) – 19. B. Point (Kučerov, Hedman), 25. Sergačov (Kučerov, Shattenkirk), 39. Killorn (B. Point, Kučerov)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Oshie (A) – Pánik, Stephenson, Boyd – Leipsic, Dowd, Hathaway.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – McDonagh, Sergačov, Hedman, Shattenkirk, Coburn, L. Schenn, Rutta – Palát, B. Point, Kučerov – Killorn (A), Stamkos (C), Cirelli – Maroon, Paquette, Gourde – T. Johnson, Joseph.

Rozhodca: Sutherland, Walsh – Berg, Alphonso