Montpellier – Paríž 1:3 (kon.) | Monaco – Amiens 3:0 (kon.) | Nice – Metz 4:1 (kon.)
Rennes – Angers 2:1 (kon.) | Štrasburg – Toulouse 4:2 (kon.)
HSC Montpellier
1:3 (1:0)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 07.12.2019, 17:30 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Přeji Vám krásný zbytek víkendu! (19:33:28)

Skončilo utkání Ligue 1 mezi týmy Montpellier HSC a Paris Saint Germain DC. První půli zvládli lépe domácí fotbalisté, když po úvodních 45-ti minutách vedli 1:0. Vedli si dobře až do 74. minuty, kdy skóroval Neymar, ale od té doby už stříleli přesně pouze hosté. Druhý gól přidal záhy Kylian Mbappé a gólový účet zápasu uzavřel Mauro Icardi. Hosté tak tento zápas nakonec zvládli, když vyhráli poměrem 1:3.

90+4
    Ale domácí tuto sehrávku příliš nezvládli. Zápas už se nejspíše jen dohraje.

90+3
    Teď jsme byli svědky trochu kuriózní situace, kdy Keylor Navas chytil do ruky přihrávku svého spoluhráče. Následovat bude standardka pro domácí, která bude rozehrána zevnitř pokutového území.

90+1
    Míč je v držení hostů, kteří už dopředu nepospíchají.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Eric Choupo-Moting.

90
    Centr do ohně byl příliš dlouhý. Následovat bude rozehrávka Keylora Navase.

89
    Vše už je připraveno k pokračování tohoto utkání. Za malou chvíli bude rozehrán rohový kop.

87
    Hra je v tuto chvíli pozastavena. Jeden z diváků na stadionu trefil lahví Keylora Navase do hlavy.

86
    Ofenzivní pokus domácích byl zastaven, ale uvidíme ještě rohový kop v podání domácích.

85
    Žlutou kartu dostává Arnaud Souquet (Montpellier HSC).

84
    Hosté se vydali do rychlého protiútoku, ale přihrávka na Kyliana Mbappého přesná nebyla, a tak byla celá akce zabržděna.

83
    Žlutou kartu dostává Thiago Silva (Paris Saint-Germain FC).
    81. Mauro ICARDI - 1:3

81
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    To je parádní závěr utkání pro hosty! Kylian Mbappé potáhl míč po levé straně a následně jej nacentroval přesně na MAURA ICARDIHO, který nekompromisní střelou z voleje překonal bezmocného Rulliho. Asistence: Kylian Mbappé.