Yeni Malatyaspor – Sivasspor 1:3 (kon.) | Ankaragücü – Göztepe 1:3 (kon.) | Galatasaray – Alanyaspor 1:0 (kon.)
MKE Ankaragücü
1:3 (1:1)
Göztepe SK
cz Sobota 07.12.2019, 15:30 • Eryaman Stadyumu, Ankara • Turecká Superliga • 14. kolo

Göztepe SK ve druhém poločase zcela ovládlo hru díky dvěma trefám Gürlera potvrzuje roli papírového favorita výhrou 3:1! Ankaragücü po velmi slušně odehraném prvním poločase doplatilo na svou slabší obrannou fázi. Mějte hezký zbytek sobotního večera. (17:29:41)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:9.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Alper Önal (MKE Ankaragücü).

90+1
    Centrovaný míč neohroženě vyboxoval mimo pokutové území brankář Bakirbas.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Soner Aydogdu (Göztepe SK).

89
    Rohový kop byl rozehrán mizerně a unikajícího hráče nemilosrdně k zemi posílá Aydogdu.

88
    Po signálu vystřelený míč po teči od zdi, končí rohovým kopem pro Göztepe SK.

87
    Jerome padá dvacet metrů od branky a je nařízen přímý kop z velmi slibné pozice.

86
    Önal v pádu se pokusil vystřelit velmi slabě a nepřesně mimo tři tyče.

85
    Střídání v týmu Göztepe SK: ze hřiště odchází Serdar Gürler, přichází Deniz Kadah.

84
    Önal se diví, ale byl mu odpískán faul.

83
    Faulem ve středu hřiště si vypomohl André Castro.

82
    Další střela hostí sražena obětavou obranou Ankaragücü konkrétně obráncem Kulušićem.

81
    Po pěkné akci trojice Castro – Mossoró – Jerome se posledně jmenovaný ocitl v tutové pozici, ale vychytal ho nohou brankář Celikay!

80
    Obránce Michal Pazdan likviduje centr Göztepe SK do pokutového území.

78
    Dlouhý nákop z poloviny hřiště ve vzduchu jistě likviduje brankář Bakirbas.

77
    Střídání v týmu MKE Ankaragücü: ze hřiště odchází Sedat Ağçay, přichází Alper Önal.

Rostislav Králik

Góly: 32. Parlak (Ağçay) – 1. Akbunar, 48. Gürler (Gassama), 58. Gürler (Aydogdu)

Karty:   76. H. Kaya (ANK), 90+2. Önal (ANK) – 38. Öztürk (GZT), 51. Jerome (GZT), 90. Aydogdu (GZT)

MKE Ankaragücü: Çelikay – Kitsiou, Kulušić, Pazdan, Pinto – Moke (63. Karayel), Ağçay (C) (77. Önal) – Karabulut (69. H. Kaya), Canteros, Parlak – Orgill.
    Náhradníci: Bekleviç – Karayel, Y. Ayhan, Kubalas, Sak, Aygören, Faty, H. Kaya, Gürbüz, Önal.

Göztepe SK: Beto (C) (46. Bakırbaş) – Emir, Titi, Öztürk, Gassama – A. Castro, Aydogdu – Napoleoni, Gürler (85. Kadah), Akbunar (46. Mossoró) – Jerome.
    Náhradníci: Bakırbaş – Wallace, Nukan, Paluli, Schwechlen, C. Borges, Kayan, Mossoró, Öztekin, Kadah.

Rozhodca: Kalkavan – Sesigüzel, Sancaktar