Florida – Tampa Bay 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Buffalo – St. Louis 5:2 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Detroit 5:1 (kon.)
Dallas – NJ Devils 2:0 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:6 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Vancouver – Toronto 1:4 (kon.) | Vegas – Chicago 5:1 (kon.) | LA Kings – NY Rangers 3:1 (kon.)
Arizona Coyotes
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Calgary Flames
cz Streda 11.12.2019, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost, mějte se fajn. (05:50:21)

Další utkání čeká Arizonu v pátek, kdy bude na domácím stadionu hostit Chicago. Calgary ve stejný den přivítá Toronto.

Hity: 21 – 17

Hokejisté Calgary natahují svou vítěznou šňůru na šest zápasů, když vítězí na ledě Arizony přesvědčivě 5:2. Hosté vstoupili do utkání dvěma rychlými góly, když skóre otevřel už ve třetí minutě Michael Frolík. Český útočník si ve druhém dějství připsal i gólovou nahrávku a patřil k nejvýraznějším postavám kanadského celku. Absolutorium si však zaslouží především Cam Talbot. Dvaatřicetiletý gólman Calgary pochytal 46 střel a po právu tak byl vyhlášen hvězdou utkání.

59:28 Phil KESSEL - 2:5

59:28
    Arizona právě vstřelila branku!
    A domácím se to skutečně daří! Kellerovu střelu vyrazil Talbot jen před sebe. Stepan následně dloubl puk k levé tyči, kde jej dopravil do sítě PHIL KESSEL. Asistence: Derek Stepan a Clayton Keller.

58:57
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., vysoká hůl).

58:57
    Arizona bude mít možnost alespoň na kosmetickou korekci skóre. Calgary jde do čtyř.

58:23
    Poté, co skončil kotouč v ochranné síti, vzplanuly na hrací ploše menší vášně, rozhodčí ale drobnou rozmíšku bleskově rozehnali.

58:07
    Do konce třetiny, a troufám si říci, že i zápasu, zbývají necelé dvě minuty. Vhazuje se před Talbotem.

56:51
    Po Dvorakově kolmici od mantinelu zakončoval z bezprostřední blízkosti branky Garland, Talbot ale sklepl své betony včas a podtrhuje tak svůj dnešní parádní výkon.

56:21
    Mangiapane zkoušel z pravé strany štěstí zápěstím, Raanta tentokrát připisuje úspěšný zákrok.

55:11
    Crouseho střela měla nepřesné parametry, Talbot zasahovat nemusel.
    54:32 Milan LUCIC - 1:5

54:32
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a je zřejmě rozhodnuto. Anderssonovu přízemní střelu tečoval do sítě na zadní tyči MILAN LUCIC. Asistence: Rasmus Andersson a Noah Hanifin.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 40. Chychrun, 60. Kessel (Stepan, Keller) – 3. Frolík (Rinaldo), 5. J. Gaudreau (D. Ryan), 26. Rinaldo (Frolík), 35. Monahan (Backlund, Hamonic), 55. Lucic (R. Andersson, Hanifin)

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Oesterle, Ness – Fischer, Dvorak, Schmaltz – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Kessel, Söderberg, Crouse – Garland, Richardson (A), Grabner.
    Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Hanifin, Hamonic (A), R. Andersson, Mi. Stone – Mangiapane, E. Lindholm, Rinaldo – Backlund (A), Monahan, Dubé – J. Gaudreau, D. Ryan, Lucic – Frolík, Jankowski, Rieder.

Rozhodca: Pochmara B. (USA) – Luxmore T. (CAN)