Plzeň – Teplice 1:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (1:1)
FK Teplice
cz Nedeľa 15.12.2019, 14:30 • Doosan Arena, Plzeň • Česká FORTUNA:LIGA • 20. kolo

Z Plzně je to pro dnešek všechno, děkuji všem za sledování psaného přenosu a přeji krásný zbytek víkendu! Budeme se těšit znovu během jarních duelů Viktorie v české nejvyšší fotbalové soutěži. (16:31:32)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:20.

Je konce, zápas nakonec skončil nerozhodně, Teplice v Plzni dokázaly remizovat 1:1.

Obě branky v první půli padly jako blesky z čistého nebe. Nejprve se po centru Čermáka dobře před bránou Teplic zorientoval stoper Luděk Pernica, který ztečoval centr přesně mezi nohy gólmana Grigara.

Vyrovnání přišlo o třináct minut později, když Jan Shejbal dostal mnoho prostoru ve středu hřiště a napálil skákající míč přesně k pravé tyči domácí brány.

V poločase druhém měly oba celky několik šancí. Za hosty neuspěli Trubač s Řezníčkem, nakolik dalších kombinací bylo zakončeno nepřesně. Za Plzeň stříleli Čermáka s Krmenčíkem mimo. Chorý pak dostal míč do sítě, ale gól kvůli ofsajdu neplatil. Střídající Jean-David Beauguel v závěru střílel z otočky, leč Tomáš Grigar střelu skvěle vyrazil a zachránil pro svůj tým bod za remízu 1:1.

90+4

90+4
    Hosté rohový kop odvrátili, duel se blíží ke konci.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Shejbal (FK Teplice).

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro Viktorii.

90+2
    Jakub Brabec vhazuje u vlastního vápna, domácí jsou daleko od brány Grigara, kam se musí postupně prokousávat.

90+1
    Roh hosté zvládli odvrátit na jedničku a sami nyní vhazují na polovině soupeře.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty a hned v té první si připsal dobrou šanci Jean-David Beauguel, jehož jedovatou ránu vyrazil Tomáš Grigar na roh!

90
    Tepličtí s rozehrávkou nechvátali, následný centr po rozehrání končí v ofsajdu.

89
    Vynikající práce v podání hostujícího Hyčky, který uleví svému týmu, protože vybojoval rohový kop.

89
    Čermák roztáhl míč do strany na Hlouška, ten si připisuje další centr, který propadl až na hlavu Procházky, který ale zakončoval nepřesně.

88
    Tomáš Grigar však znovu vládl ve vzduchu a vyboxoval Čermákův centr od bezpečí.

87
    Joel Kayamba pláchl po pravé straně a získal pro Plzeň rohový kop.

86
    Jean-David Beauguel čekal na centr Hlouška, ale nakonec se k hlavičce nedostal. Domácí jsou i nadále u míče a v tlaku.

85
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Matěj Radosta.

84
    Velký tlak Plzně a dlouhá kombinace domácích! Tomáš Chorý nakonec dostal hlavou míč do sítě, ale nejspíše se jednalo o ofsajd. Ano, je to tak, gól nakonec nemůže platit.