Getafe – Valladolid 2:0 (kon.) | Vigo – Mallorca 2:2 (kon.) | Espanyol – Real Betis 2:2 (kon.)
Sevilla – Villarreal 1:2 (kon.) | Valencia – Real Madrid 1:1 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
2:2 (2:1)
Real Betis
cz Nedeľa 15.12.2019, 16:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • Španielska LaLiga • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:58:00)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 25:13.

Je konec, tento zápas nakonec končí remízou! Espanyol sice po první půli vedl, ale hosté poté sehráli skvěle rohový kop, Zouhair Feddal poslal od zadní tyče míč do ohně, kde si nejlépe naskočil Marc Bartra, jenž svému týmu zařídil remízu. Betis mohl dokonce rozhodnout, ale Cristian Tello selhal ve velké šanci.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Facundo Ferreyra (Espanyol Barcelona).

90+3
    Na hřišti se spíše nehraje, než hraje. Facundo Ferreyra si chtěl vymodlit přímý kop z dobré pozice, tak přifilmoval faul, rozhodčí mu na to neskočil.

90+1
    Na videu se ještě řešilo, jestli neměli hosté kopat penaltu, ale k takovému zákroku nedošlo. Tři minuty před koncem tak nadále platí remízový stav.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

89
    Jenže nyní mohlo přijít rozhodnutí na straně Betisu! Cristian Tello pelášil do otevřené obrany a chtěl přehodit padajícího gólmana obloukem. Ten přesto jeho střelu vytěsnil na roh!

88
    Na druhé straně se hnali dopředu hosté, ale těm je odpískáno ofsajdové postavení. To bylo podle opakovaných záběrů opravdu milimetrové.

87
    Domácí fotbalisté jsou aktivnější směrem dopředu a jsou schopní se dostat do šance. Málokterá z nich ale letí mezi tři tyče, jako třeba ta předchozí.

86
    Na hřišti zůstává sedět Marc Bartra, kterého už berou křeče do lýtka a tohoto hráče už čekají perné chvilky do konce. Hosté už totiž nemohou střídat.

85
    Žlutou kartu dostává Bernardo Espinosa (Espanyol Barcelona).

84
    Do konce utkání nám chybí nějakých deset minut i s nastavením. Na hřišti už je nějakou dobu remízový stav, který zatím vypadá férově na obě strany.

83
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Loren.

82
    Emerson se vydal na útočný výlet po lajně. Nakonec si ale netroufl na centr, nýbrž jen na pas. Po něm sice centr přišel, ale šel přesně na Ferreyru.

81
    Po faulu a žluté kartě následovala daleká standardka na straně domácích. Centr sice nebyl vůbec špatný, ale obrana hostujícího týmu si s tím poradila.

80
    Žlutou kartu dostává Zouhair Feddal (Real Betis).

79
    Domácí zahrávali další rohový kop, na tuto statistiku budou nejspíše vést. Jeden z hráčů Espanyolu se ale provinil faulem, kterého si rozhodčí všiml.

Denisa Józsová

Góly: 19. Darder (David López), 41. Espinosa – 4. Iglesias (Moreno), 68. Bartra (Feddal)

Karty:   15. Granero (ESB), 31. F. Calero (ESB), 85. Espinosa (ESB), 90+3. Ferreyra (ESB) – 80. Feddal (RBE)

RCD Espanyol Barcelona: Diego López – David López (64. Naldo), Espinosa, F. Calero – V. Gómez, Darder, Roca, Vilà – Campuzano (69. Ferreyra), Granero (76. Iturraspe), Calleri.
    Náhradníci: Prieto – Iturraspe, Javi López, Naldo, Lej, Pedrosa, Ferreyra.

Real Betis: Robles – Mándí (65. Tello), Bartra, Feddal – Emerson, Canales, Kaptoum, Moreno – Fékir (53. D. Lainez), Iglesias, Joaquín (83. Loren).
    Náhradníci: D. Martín – González, Barragán, Loren, Tello, D. Lainez, Gutiérrez.

Rozhodca: Cuadra – López, García

Diváci: 22 248