Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – LA Kings 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – NJ Devils 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 7:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
Washington Capitals
cz Nedeľa 15.12.2019, 01:10 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:59:00)

Hity 13 – 18

Máme tu konec dnešního utkání, ze kterého berou všechny body hosté z hlavního města, kteří vítězí 5:2. Skóre dnešního utkání otevřel po nepřesné rozehrávce Rutty NICKLAS BÄCKSTRÖM. Domácím se podařilo ve druhé třetině vyrovnat díky využité přesilové hře, když střelou z mezikruží překonal Samsonova BRAYDEN POINT. Úvod třetí třetiny rozhodl o vývoji dnešního utkání. Nejprve se po přesné přihrávce Pánika prosadil střelou z pravého kruhu LARS ELLER. Ani né minutu poté poslal hosty do dvoubrankového vedení šťastnou trefou GARNET HATHAWAY. Domácím se poté podařilo zdramatizovat utkání, když se po přihrávce zpoza branky od Killorna prosadil svojí premiérovou letošní brankou JAN RUTTA. Minutu na to si však Caps vzali zpět dvoubrankové vedení. Vrána našel na pravém kruhu zcela volného T.J.OSHIE, který objel branku a zasunul puk do sítě. Výhru Washingtonu pečetil střelou do prázdné branky TOM WILSON. Domácí od půlky zápasu museli dohrávat bez své největší hvězdy NIKITY KUČEROVA, který ze zápasu musel odstoupil, když schytal dělovku z hole Hathawaye, která ho trefila na kotník.

59:21 Tom WILSON - 2:5

59:21
    Washington právě vstřelil branku!
    A máme rozhodnuto. Oshie výborně vyvezl puk z obranné třetiny, poté ve středním pásmu našel na pravé straně TOMA WILSONA, který střelou do prázdné branky rozhoduje o osudu dnešního utkání. Asistence: T.J. Oshie, Nicklas Bäckström.

58:50
    Hosté posílají puk do středního pásma. Domácím se čas krátí.

58:23
    Oddechový čas pro domácí.

58:23
    Stamkos objel branku a poslal puk do brankoviště, kde se ho ujal Point, který ovšem Samsonova nepřekonal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Nahození od modré v podání Sergačjova bylo nepřesné.