Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – LA Kings 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – NJ Devils 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)

Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:56
    David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:59 (04:44:49)

1. Tyler Bozak (STL) 2+0
    2. Justin Faulk (STL) 1+0
    3. Robert Thomas (STL) 0+3

St. Louis prohrávali s Chicagem už 0:3, ale povedlo se jim ve 45. minutě snížit na rozdíl dvou branek. Klíčovou se ukázala být pasáž mezi 54. a 58. minutou, kdy se domácí Blues prosadili hned třikrát a otočili skóre zápasu.

59:25
    Blackhawks dál tlačí, ale Blues vypadají, že už ví, jak zamezit soupeři ve střelbě. Naopak sami vyslali (ač nepřesnout) střelu přes celé kluziště.

58:50
    Blues jsou pod velkým tlakem soupeře, odvrací jeden výpad za druhým a zejména Binnington si musí hlídat prostor před brankovištěm.

58:06
    Blackhawks odvolávají brankáře.

58:05
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    57:34 Justin FAULK - 4:3

57:34
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Fantazie v podání St. Louis! Třetí gól Blues během čtyř a půl minuty a otočení skóre utkání. JUSTIN FAULK se trefil z levého kruhu. Asistence: Robert Thomas.

57:20
    Puk rychle střídá své majitele, teď se k němu dostali zase domácí.

56:55
    Chicago má puk za vlastním pásmem a vymýšlí, kudy vede cesta před Binningtona.

56:25
    Akci Chicaga zastavilo postavení mimo hru. Komerční pauza.

55:25
    Třetí třetina se chýlí ke svému konci. Kdo inkasuje, nejspíš prohrál.

54:10
    Blackhawks jsou jako politi ledovou vodou. Potřebují se rychle oklepat a sami začít útočné kombinace.
    53:20 Jacob de La Rose - 3:3

53:20
    Je vyrovnáno! Střelou z hranice mezikruží dokázal Crawforda překonat JACOB DE LA ROSE! Asistence: Ryan O'Reilly.
    53:08 Tyler BOZAK - 2:3

53:08
    S obrovským štěstím se povedlo domácím snížit. TYLER BOZAK sice v pokleku před brankovištěm minul, ale puk se mu svezl po noze a odklouzal do branky. Asistence:

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 45. Bozak (Thomas), 54. Bozak, 54. J. de La Rose (Thomas), 58. Faulk (Thomas) – 21. Saad (J. Toews, E. Gustafsson), 41. Saad (J. Toews), 45. P. Kane (D. Strome, DeBrincat)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Faulk, Bouwmeester, Pietrangelo, Parayko, Bortuzzo, Dunn – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Bozak, R. O'Reilly, Perron – Steen, Thomas, Barbašev – Sundqvist, J. de La Rose, MacEachern.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Seabrook, C. Murphy, E. Gustafsson, Määttä, Boqvist, Gilbert – D. Kubalík, J. Toews, Saad – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – Highmore, Dach, A. Nylander – Carpenter, Kämpf, Z. Smith.