Black Angels – Střešovice 8:6 (kon.) | Sparta – Hattrick Brno 7:2 (kon.) | Otrokovice – Bohemians 2:7 (kon.)
Black Angels
8:6 (0:5, 2:1, 6:0)
PSN Tatran Střešovice
cz Nedeľa 15.12.2019, 16:30 • Praha - Čakovice • Livesport Superliga (CZ) • 15. kolo

Já děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů na počtenou!! (18:40:22)

Tatran Střešovice: Martin Šindelář

Tak toto byl zážitek. Domácí ačkoliv prohrávali 0:6 v první třetině, dokázali se vrátit do zápasu a utkání otočit. Vůle, agresivita, důraz, zlepšená obrana, krásné góly a kombinace to byla florbal domácích ve dvou třetinách. Tatran odpadl a nedokázal čelit rozjetému soupeři. Black Angels tak mají cenný skalp sedmého týmu tabulky Superligy.

59:38
    Střešovice mají málo času. Musí přímočaře.

59:08
    Hraje se v útoku andělů a to domácím vyhovuje náramně.

58:17
    Domácí tahají vteřinky na soupeřově polovině.

57:46
    Střešovičtí hrají v šesti hráčích v poli.

57:16
    Volný úder pro Tatran. Ten teď obehrává obranný val.
    56:00 Jakub RENČÍN - 8:6

56:00
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Další využitá přesilovka, další parádní přihrávka a zakončení. Finální fáze Andělům jde náramně. Natlačení se před branku zprava a přihrávka, gól do horní poloviny branky. Autorem branky je JAKUB RENČÍN. Asistence: Jakub Boček.

54:33
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Pánek – 2 min. – Nedovolené vrážení).

54:18
    Tatran nedá zápas zadarmo, i on bojuje o body.
    53:08 Jan HNĚVKOVSKÝ - 7:6

53:08
    Andělé jdou poprvé v utkání do vedení. Prosadili se v přesilovce, nádherný gól, přihrávka doprava a střela příklepem do levého růžku branky. Paráda, Andělé předvádějí nemožné. Skvělá otočka. Autorem branky je JAN HNĚVKOVSKÝ. Asistence: Jan Pícha.

52:35
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Milan Meliš – 2 min., Hrubost).

52:35
    Nehezký zákrok na Krále a píská se faul.

Jan Volf

Góly a asistencie: 28. Boček (Renčín), 29. Studený (Hněvkovský), 41. Studený (Hněvkovský), 49. Renčín (Boček), 51. Ježek (Boček), 51. Boček (Neklan), 54. Hněvkovský (Pícha), 56. Renčín (Boček) – 7. Pánek (Havlas), 14. Šindelář (Tlapák), 14. Šindelář (Pánek), 16. Pánek, 17. Šindelář (Meliš), 26. Tlapák (Ja. Kolísko)

Black Angels: Körber (21. Matiášek) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek – Král, Kopecký, Čáslava – Jaroš, Hušek, Pícha – Hanák, Boček, Hněvkovský – Renčín, Studený, Pik.
    PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Piták – Sádlo, Jak. Kolísko, Havlas – Josef Novák, Meliš, Šindelář – Tomčo, Wojnar.

Rozhodca: Bališ, Varga