Toronto – Calgary 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – LA Kings 4:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 1:4 (kon.) | Washington – NJ Devils 5:2 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Ottawa – Vegas 2:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 3:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – San Jose 4:0 (kon.)
Vancouver – Arizona 3:1 (kon.)
Dallas Stars
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Buffalo Sabres
cz Piatok 17.01.2020, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (05:10:41)

Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:37
    Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:56
    Michael Frolík (BUF) 1+0, 5 střel, čas na ledě 15:56

1. Linus Ullmark (BUF) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    2. Rasmus Dahlin (BUF) 1+0
    3. Jamie Benn (DAL) 1+0

Je konec! Buffalo Sabres zvítězilo na ledě Dallasu Stars 4:1. V 8. minutě potěšil fanoušky Stars Vesey, jenž poslal hosty do vedení. Ke konci dvacetiminutovky to byl Dallas, jenž chtěl srovnat, ale Ullmark kotouč za svá záda nepustil. Ve 25. minutě dokázal srovnat Benn a posléze měli domácí plno šancí otočit vývoj zápasu, ovšem ve 37. minutě teprve ze třetí střely hostů v této třetině poslal Sabres zpět do vedení Dahlin. Třetí perioda patřila hostům, kteří jí sehráli skvěle a v 58. minutě pojistil výhru Frolík. Deset vteřin před koncem ještě vsítil gól do prázdné Girgensons.

59:50 Zemgus GIRGENSONS - 1:4

59:50
    Sabres právě vstřelili branku!
    Tak ještě jedna branka v podání hostů do prázdné! Okposo vybojoval kotouč za bránou, který naservíroval na zlatém podnosu ZEMGUSOVI GIRGENSONSOVI a ten zakončil do prázdné klece. Asistence: Kyle Okposo.

59:44
    Kyle Okposo si mohl zapsat gól do statistik, ale trefil pouze tyč!

59:09
    Dallas se nemůže dostat k nějaké střele a tady už je hotovo.

58:25

58:19
    Roope Hintz se dostal ke střele z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován.

58:06
    Domácí opět hrají bez brankáře!
    57:44 Michael FROLÍK - 1:3

57:44
    Buffalo jde do dvoubrankového vedení a pravděpodobně je hotovo! Lazar získal kotouč v rohu kluziště a následně se k němu dostal český útočník MICHAEL FROLÍK, jenž z úhlu trefil odkrytou klec. Asistence: Curtis Lazar a Rasmus Ristolainen.

57:39
    Dallas hraje bez brankáře!

57:07
    Frolík se posléze vydal dopředu a dokonce vystřelit bekhendem, posléze ale přišel protiútok Dallasu, který ale nic nepřinesl, protože se dopustil ofsajdu.

56:49
    Sabres se podařilo vyhodit puk ze svého pásma a začali tak oslabení dobře.

56:25
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Lawrence Pilut – 2 min., nedovolené bránění).

Michal Raška

Góly a asistencie: 25. Ja. Benn (Heiskanen, Seguin) – 8. Vesey (S. Reinhart, Eichel), 37. Dahlin (Jokiharju, Okposo), 58. Frolík (Lazar, Ristolainen), 60. Girgensons (Okposo)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Kiviranta, Pavelski, Hintz – Comeau, Dickinson, Cogliano – Perry, Dowling, Gurianov.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Pilut, Jokiharju, Dahlin, Montour, McCabe (A), Bogosian – S. Reinhart (C), Eichel, Girgensons – Frolík (A), Ma. Johansson, Sheary – Okposo, Lazar, Jo. Larsson – Vesey, Asplund.

Rozhodca: Furman South, Dan O'Halloran – Travis Gawryletz, Bryan Pancich