cz Štvrtok 23.01.2020, 20:45 • Prenton Park, Birkenhead • FA Cup • 3. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (23:25:42)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:21.

FA Cup, země zázraků. Kdo by si byl pomyslel, že Tranmere dokáže postoupit poté, co na hřišti soupeře prohrával po prvním poločase 0:3. Inu, stalo se. V dnešním utkání byli Rovers údernějším týmem, dokázali se lépe vypořádat s nepřízní povrchu a velmi překvapivě berou postup do 4. kola nejslavnějšího poháru hraného ve Velké Británii. Tentokrát se jim podařilo vystrnadit celek z elitní Premier League a už v neděli se potkají s týmem Oleho Gunnara Solskjæra, Manchesterem United. Většina hráčů třetiligového celku právě prožívá absolutní vrchol své kariéry. Hrdinou dvojzápasu se jednoznačně stal Paul Mullin, který byl u dvou nejdůležitějších branek. Nejprve vyrovnával v 87. minutě minulého klání na 3:3 a dnes určil podobu konečného skóre v samotné polovině prodloužení. Po něm zůstal na světelné tabuli stav 2:1.

120+2

120+1
    Už běží nastavení druhé části prodloužení. Watford nastěhován v útoku.

120
    Poslední minuta hry. Tranmere má rohový kop.

117
    Nevšední střídání, ale Tranmere prostě potřebuje hrát na čas. Odchází fotbalista, který naskočil až v 65. minutě druhého poločasu a zatím má na kontě rozdílový gól, Mullin. Nahradil ho Payne.

117
    Vhazování z levé strany hřiště. Tlak Watfordu se stupňuje. Domácí se osvobodili dalším přímočarým odkopem.

115
    21. tým League One, třetí nejvyšší soutěže v Anglii, stále vede nad mužstvem z elitní ligy. Ten má posledních pět minut k dobru.

114
    Watford má volný kop na vlastní polovině. Všechny síly konsoliduje směrem k brance soupeře.

110
    Neregistrujeme vážnější šanci.

109
    Taktické střídání domácího celku. Blackett-Taylor má splněno, nahradí jej Woods.

107
    Watford v držení míče. Zvládne reagovat na poslední akci v prvním poločase prodloužení, která zapadla do branky?

106
    Okamžitá reakce Watfordu, Quina odchází výměnou za Wise.

Tranmere právě vstřelilo branku!
    Chvíli na to ale přichází hodně tvrdý úder pod pás. Z gólu se raduje PAUL MULLIN, který v 65. minutě nahradil na hřišti zraněného Ferriera. Byla to trefa do černého, vždyť stejný hráč v posledním vzájemném klání rozhodl o tom, že se dnes v Prenton Parku vůbec ještě mohlo hrát. Gólovou akci tentokrát připravil Ridehalgh, který naservíroval míč na hlavu střelce. 2:1 a velká šance na postup pro domácí celek.