Ebro – Leganés 0:1 (kon.) | Mirandés – Vigo 2:1 (po pr.) | Leonesa – Atlético Madrid 2:1 (po pr.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:2 (4:2 po pen.) | Badajoz – Eibar 3:1 (kon.)
CD Badajoz
3:1 (2:1)
SD Eibar
cz Štvrtok 23.01.2020, 21:00 • Estadio Municipal Nuevo Vivero, Badajoz • Španielsky pohár • 4. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:05)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:10. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:13.

Je konec, na trávníku propuká obrovská radost domácích, kteří dokázali porazit prvoligový Eibar 3:1 a postupují v Copa del Rey do dalšího kola! Na trávníku nyní slaví, společně s hráči, také fanoušci... dnes to bude velmi zajímavý večer v Badajozu.
    Eibar dnes nepodal dobrý výkon a zaslouženě prohrál.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Bikoro (CD Badajoz).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Álex Corredera, přichází Carlos Portero.

90
    Žlutou kartu dostává Sergi Maestre (CD Badajoz).

89
    Garrancho (Badajoz) chytá míč před dotírajícím Miguelem Marím.

87
    Hosté rychle vhazují a znovu chtějí co nejrychleji zaútočit, což se jim v posledních minutách vůbec nedaří.

86
    Fobi (Badajoz) poslal přihrávku na pravou stranu, na polovině soupeře, ale jeho spoluhráč přihrávku nezachytil, míč končí mimo vymezený prostor.

85
    Průběh posledních minut ale ukazuje, že Badajoz se ani za tohoto stavu nesnaží jen bránit náskok.

84
    Z levé strany míří centr do vápna Eibaru, hosté se ubránili.

82
    Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Gorka Santamaría, přichází Alfonso Candelas.

80
    Eibar vyřešil dlouhý aut domácích a hosté se hned snaží co nejrychleji rozehrát.

79
    Míč se z pravé strany dostal do vápna, kde ho získal Charles, který vypálil na branku Badajozu, tu ale vůbec netrefil.