Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Trebišov – Moldava 1:1 (kon.) | R. Sobota – MFK Košice B 2:0 (kon.)
Lok. Košice – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Pohronie – Šamorín 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (0:0)
FC Spartak Trnava B
Nedeľa 26.04.2015, 10:30 • Rapid, Bratislava • MONACObet liga

90+3
    Koniec zápasu. V druhom polčase sme videli dva góly. Zápas to bol bojovný, kde nemalo výraznú prevahu ani jedno mužstvo V peknom počasí sa zrodila teda remíza 1:1
    Peknú nedeľu prajem. (12:16:31)

90+3
    Nadstavujú sa tri minúty.

88
    Slovan dostal žltú kartu, konkrétne Michal Sipľak.

81
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Domáci dokázali zmazať jednogólové manko, keď sa hlavičkou strelecky presadil útočný hrot SIMON TICHÝ!

74
    Trnava strieda, odchádza Košťál. strieda Steinhungel.

74
    Tretie striedanie Slovana. Čambala strieda Ofori.

74
    Slovan mohol vyrovnať v ďaka Čambalovi ale neujala sa jeho strela.

69
    Sledujeme 2 striedanie domácich Cingela strieda Tichý.

59
    FC Spartak Trnava B dal gól! Prvý gól zápasu strieľajú hostia, presnou strelou sa presadil MARTIN KOŠŤÁL!

56
    Vidíme 1 žltú kartu vidí ju po zásahu rukou hosťujúci Deket..

52
    Domáci mohli vyhrávať vďaka novému mužovi na ihrisku Čermákovi.Žiaľ ten netrafil loptu z hranice šestnástky. Stav teda zostáva nezmenený. 0:0

46
    Domáci prichystali do druhého polčasu zmenu. Kedy odišiel Miklos,prišiel Cermák.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil. V prvom polčase sme gól nevideli. O niečo aktívnejší boli domáci,ale ani jedna situácia sa neujala. Druhý polčas začne zhruba o 12 minút. k ktorého priebehu Vás pozývam

42
    Slovan si pripisuje dalšiu strelu na Bránku konkrétne Cingel.Brakár hostí si s strelou bez problémov poradil.

41
    Slovan Má roh. Zahral ho Miklos,ale iba do náručia brankára Trnavy Kneževiča.

35
    Po štandardnej situácii pálil domáci Oršula len do obrancov hostí.

29
    Slovan sa previnil faulom Niňaj zasiahol Chovanca.Situácia sa obišla bez Karty

27
    Hostia z Trnavy sa skúšali dostať k bráne domácich,ale ich úsilie bolo zastavené ofsajdom v ktorom bol Bača.