Slovan Bratislava U21 – Pohronie 1:4 (kon.) | MFK Košice B – Trebišov 3:0 (kon.) | Lok. Košice – R. Sobota 3:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:4 (0:2)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Nedeľa 17.05.2015, 10:30 • Rapid (Bratislava) • MONACObet liga

Slovan tak dnes znova prehral doma pred vlastnými divákmi.Po dnešnom zápase si hostia iba upevnili 1. miesto v tabuľke nadstavbovej skupiny o záchranu .Hostia dokonale využili svoje šance. Slovan sa snažil, ale dnes sa mu znova nepodarilo doma zvíťaziť. S konštatovaním,že Slovan prehral v krásnom počasí doma s Pohroním 4:1 sa s vami lúčim a želám pekný zvyšok nedeľného popoludnia. (15:48:47)

90+1

89
    Pohronie dalo gól!
    Pohronie vedie už 4:1, strelecky sa presadil MIROSLAV GREGÁŇ!

77
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!Slovan znižuje na 1:3. Gól strieľa útočník FILIP ĎURIŠ!

73
    Slovan po rohovom kope skúšal skórovať v podobe Čermáka. Žiaľ jeho strela nemierila medzi žrde

70
    Pohronie dáva domácim další úder kedy sa z rohového kopu z hlavičky presadil PAVOL BLAHO. Slovan teda prehráva 0:3

62
    Hostia prvý krát striedali.Odišiel Zuziak, prišiel Orolín.

60
    Slovan v týchto minútach zviera súpera na svojej polovici skúša to po zemi aj vzduchom.Bohužiaľ zatiaľ neúspešne.

57
    Asi z 32 metrov to strelou skúšal Viktor Mikós.Žiaľ nemieril do priestoru brány.

50
    Slovan druhý krát striedal. Odišiel Simon Tichý. Prišiel František Lády.

46
    Domáci útočia sprava doľava, hostia zľava doprava.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil. Po prvom polčase vedú hostia. 2:0. Prakticky vyťažili z minima maximum. Slovan bol aktívnejší.Mal viac z hry,ale hostia trestali. Druhé dejstvo sa začína zhruba o 10 minút na jeho sledovanie Vás srdečne pozývam.

44
    Slovan zahrával štandartku. Center z pravej strany od mimoriadne aktívneho Viktora Miklóša, ale nikoho nenašiel.

40
    Domáci zahodili veľkú šancu.Pred Brankárom hostí sa ocitol sám Adrián Čermák. Loptu poslal iba do bočnej siete brány.

33
    Domáci prvý krát striedajú, z trávnika odišiel Juraj Kotula a prišiel naň Marko Cingel.

33
    Pohronie sa ujíma vedenia 2:0. Zásluhou strelca JÁNA SOJKU!

29
    Slovan mohol vyrovanať. Adrian Čermák, ale pálilo z pätky len do brankára hostí Placha.