Dunajská Streda – Trenčín 1:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 0:2 (kon.) | Trnava – Skalica 5:1 (kon.)
Myjava – Michalovce 3:0 (kon.)
MFK Ružomberok
0:2 (0:2)
MŠK Žilina
Sobota 16.04.2016, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga

V druhom polčase sa už nič nezmenilo a tak Žilina vyhráva gólmi Nermina Haskića z prvého polčasu 2:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (21:29:16)

90+3

Pred jeho rozohrávkou sa však píska koniec.

90+2
    Na záver ešte majú hostia priamy kop.

90+2
    Žilina strieda: Odchádza Diaz, prichádza Mbah.

90+1
    Hostia ešte pripravujú striedanie, uvidíme, či k nemu dôjde.

90
    V strede ihriska Ďubek fauluje Špaleka.

89
    Ján Maslo sa snažil ešte niečo vymyslieť, ale na útočnej polovici si počínal nedovolene.

87
    Nagy napriahol spoza pokutového územia, lenže jeho projektil končí tesne nad brvnom.

87
    Hostia sú pri lopte na útočnej polovici. Tento stav im vyhovuje a tak sa nemajú kam ponáhľať.

86
    Lačný unikal do šestnástky. V nej ho zastavil Králik a ružomberský útočník po strele v páde končí na trávniku. Hrá sa ďalej.

84
    Ružomberčania zahrávali priamy kop, z neho sa im nepodarilo ohroziť bránu.

83
    Po rohu sa dostal do šance Letić, ale Tofiloski chytá jeho strelu z vnútra šestnástky!

82
    Po priamom kope Švejdík v dobrej pozícii netrafil loptu. Krátko na to ho v čistej šanci vychytal Tofiloski a nasleduje roh.

82
    Žilina získala priamy kop.

81
    Ružomberok strieda: Odchádza Štefan Zošák a prichádza Andrej Lovás.

79
    Po Ďubekovom centri z ľavej strany ihriska nasleduje Zošákova hlavička mimo priestoru troch žrdí.

77
    Sapara hľadal dlhým nákopom Lačného. Toho si postrážil obranca a nasleduje vhadzovanie Žiliny.