SK Slavia Praha
1:1 (1:0)
MFK Ružomberok
cz Utorok 14.06.2016, 17:30Prípravný zápas

Zápas nám končí remízou, když se na branku Slavie z prvního poločasu, podařilo Ružomberoku najít odpověď ve druhé půli. Ode mě vše, díky za pozornost a ještě jednou se omlouvám, za nekvalitu onlajnu z druhého poločasu, a to díky špatnému připojení na internet. (19:16:20)

90

88
    Balón se tentokrát zastavuje o zeď, Ružomberok ale zůstává u vápna a snaží se míč vybojovat zpět.

87
    No a pozor, Ružomberok má přímý kop defacto skoro ze stejného místa, ze kterého vyrovnal!

85
    Dvě prudké rány z pravého rohu velkého vápna hostů. Nejdříve střílel Barák a poté i Souček, pokaždé ale někdo skočil do dráhy létu míče, takže brankář zasahovat nemusel.

82
    Ružomberok nyní udělal dvakrát po sobě hodně práce defenzivě Pražanů, která musel zastavovat akce hostů až na poslední chvíli.

80
    Dnešní zápas sleduje 856 diváků.

Bohužel problémy s připojením k internetu přetrvávají i nadále, tudíž omluvte, že zbytek onlajnu už není tak podrobný.

74
    Gal Andrezly narušoval rozehrávku Slavie, což domácím nakonec činilo problémy, které ale vyřešil brankář Hrubý, jenž míč lapil a poslal svůj tým zpět do útoku.
    70. Ďubek- 1:1

70
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ ĎUBEK míč stočil před zeď k levé tyči, na což brankář Hrubý nemohl došáhnout, protože nic neviděl – 1:1.

69
    Po faulu na Lačného přijde přímý kop jen dva metry před vápnem. Veliká šance hostů na vyrovnání!

68
    Tentokrát už to Ružomberok bezpečně zvládl a sám se vydává do útoku.

67
    A znovu Zmrhal, tentokrát posílal přízemní centr, který tečoval patičkou zády k brance Frydrych. Ale i z tohohle bude jenom roh.

67

66
    Míč se dostal na pravou stranu velkého vápna, odkud tvrdě vypálil po zemi Zmrhal. Jenomže k jeho smůle trefil jen ležícího hráče a bude to roh.

65
    Po akci aktivního Voltra se bude kopat přímý kop, a to zhruba z pětadvaceti metrů.

63
    Před pokutovým územím na druhé straně přiťukl míč Voltr na Keniu, který ale zamířil zhruba třicet čísel vedle levé tyče.