Hr. Králové – Liberec 4:3 (kon.) | Liberec – Podbrezová 2:2 (kon.) | Sparta Praha – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Dukla Praha – Varnsdorf 7:0 (kon.) | Opava – ČAFH 2:2 (kon.) | Plzeň – Vlašim 5:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 3:4 (kon.) | Znojmo – Slovácko 1:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Pohronie 3:2 (kon.) | Ružomberok – Ostrava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (kon.)
Ried – Žilina 2:1 (kon.)
MFK Ružomberok
3:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
Streda 29.06.2016, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Prípravný zápas

Skóre dnešného prípravného zápasu otvoril v 32. minúte Peter Gal Andrezly. V druhom polčase zahrávali Liptáci pokutový kop, ktorý v 54. minúte premenil Tomáš Ďubek. V 75. minúte uzavrel skóre Miloš Lačný a Ružomberok vyhral nad Baníkom Ostrava 3:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (19:09:44)

90+1

75
    Ružomberok dal gól!
    Z rýchleho protiútoku skóruje MILOŠ LAČNÝ a Ružomberok už vyhráva rozdielom troch gólov!

54
    Liptáci získali pokutový kop, ktorý premieňajú a vyhrávajú 2:0! Do streleckej listiny sa zapisuje TOMÁŠ ĎUBEK!

49
    Po tejto štandardnej situácii sa Ružomberok ubránil.

49
    Baník Ostrava získal priamy kop.

48
    Teraz si Liptáci počínali vpredu nedovolene.

47
    Hostia pri domácom útoku posielajú loptu mimo hry. Ružomberok bude vhadzovať.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Ružomberok nad Baníkom Ostrava 1:0.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Po domácom útoku nasleduje odkop brankára hostí.

43
    Po ňom sa hostia dostávajú k strele a Matúš Macík si pripisuje úspešný zákrok.

43
    Baník Ostrava získava priamy kop.

42
    Liptáci po vhadzovaní znova zaútočili, teraz sa všetko končí odkopom ostravského gólmana.

42
    Rovnako sa končí aj ďalší útok slovenského celku.

41
    Pri útoku Ružomberka posielajú hostia loptu mimo hry, nasleduje vhadzovanie Liptákov.

40
    Krátko po tejto štandardnej situácii zahrávali hostia roh, ale domáci sa ubránili.

Ján Kmeť

Góly: 32. Andrezly, 54. Ďubek (pen.), 75. Lačný

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, Menich, D. Kružliak, Kupec (89. Čurma) – Faško (70. Ferenčík), Nagy, Ďubek (85. J. Kudlička) – Gal Andrezly (80. M. Lovás), Lačný (88. Zsigmund), A. Lovás (77. Gerec)
    Náhradníci: Kohár – Ferenčík, Vavrík, Gerec, J. Kudlička, Čurma, M. Lovás, Zsigmund

FC Baník Ostrava: (prvý polčas): Bajza – Celba, Honiš, Dobrotka, Jakovlev – Malý, Ožvolda, Hlinka – Mondek, Rolinc, Holzer
    (druhý polčas): Bajza – Lupták, Hlinka, Mešaninov, Jakovlev – Mondek, Matěj, Ožvolda, Helešic – Szotkowski, Konnsimbal