FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
3:3 (1:0)
MFK Ružomberok
Utorok 19.06.2018, 18:00 • Žiar nad Hronom • Prípravný zápas

Po jednogólovom prvom polčase prišiel druhý, v ktorom sme videli až päť presných zásahov! Prvé prípravné stretnutie pre Ružomberok sa končí remízou 3:3, domáce Pohronie po zmene strán o čosi horším celkom. (19:56:50)

90+1

90
    Záverečná možnosť na zmenu stavu, má ju Ružomberok.
    89. (POH) - 3:3

Zdroj: youtube.com – StarMedia TV

89
    Pohronie dalo gól!
    Neskutočné, gólové hody pokračujú! Mierny zmätok v obrane MFK dokonale využil GULIYEV!

88
    Ešte jeden roh pre domácich.

87
    To je obrat, ako sa patrí. Po odchode niekoľkých kľúčových Pohronia sa stav duelu otočil, pričom do samotného konca už veľa nezostáva.
    85. Brenkus (RUZ) - 2:3

85
    Ružomberok dal gól!
    Neuveriteľná strela z približne tridsiatich metrov slávi úspech! Tomáš Jenčo sa zbytočne naťahoval, jednoducho nemal nárok na ranu ADAMA BRENKUSA!

84
    Faul hostí pri postrannej čiare na vlastnom území, Pohronie sa nikam neponáhľa.

83
    Aj teraz sa po centri dostal k hlavičke jeden z Ružomberčanov. Pohronie si dalo väčší pozor a tento pokus aspoň zblokovalo.

82
    Piaty presný zásah môže prísť po štandardke, ktorá prichádza po faule na Marka Zsigmunda.

81
    Desať minút do konca, hostia znova preberajú taktovku a idú za výhrou.

80
    Ružomberský útočník si nedal pozor a vystavil sa do ofsajdu. Hoci sme videli v druhom polčase viac gólov, kvalitovo bola lepšia prvá časť zápasu.

79
    Snaha o zakončenie z voleja po dlhom pase skončila vysoko na tribúne.

78
    Náznak dobrej príležitosti po akcii sprava, no center adresáta nenašiel.

77
    Priamy kop mali teraz k dispozícii domáci. Exekútor poslal loptu iba doprostred brány, kde bol pripravený mladý Krajčírik.
    75. David ČAPEK - 2:2

75
    Veľmi ľahká strata lopty z domácej strany a už je z toho gól. DAVID ČAPEK vyhral hlavičkový súboj pred Jenčom a hlavou vyrovnáva na 2:2.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.

Góly: 29. Oťapka, 65. Jacko, 89. Guliyev – 63. Čurma, 75. Čapek, 85. Brenkus

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Hatok, Nosko, Patrik Jacko (66′ Mário Jacko), Tesák (67′ Župa) – Paraj, Pellegrini (43′ Frimmel), Košuda (46′ Muradov), Špyrka (71′ Blahút) – Pavúk (63′ Guliyev), Litwiak (63′ Sojka)
    MFK Ružomberok: I. polčas: Urminský – Kojnok, Qose, Beseda, Kupec – Kunca, Takáč, J. Kudlička, Kmeť – M. Bobček, Sabler

II. polčas: Krajčírik – Ondrek, Čurma, Madleňák, Brenkus, Kostadinov, Gerec, Zsigmund, Čapek, R. Kružliak, Platiša