Senica – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Ružomberok – Pohronie 0:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Michalovce 1:0 (kon.)
MFK Ružomberok
0:1 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 03.08.2019, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 3. kolo

Pohronie napokon v druhom polčase využilo početnú výhodu, keď v 78. minúte po rohovom kope strelu Jána Hatoka tečoval do vlastnej brány Kristi Qose a tak si z Ružomberka vezie svoje prvé víťazstvo vo Fortuna lige.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (21:10:57)

90+2

90+2
    Dlhý center Ružomberčnov končí v náručí Vantrubu.

90+2
    Domáci útočia, ale hostia si dávajú pozor a držia ich ďaleko od brány.

90+1
    Ružomberská ofenzívna snaha sa končí útočným faulom a tak je Pohoronie veľmi blízko k prvej výhre medzi elitou.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Martin Regáli, prichádza Ondřej Novotný.

88
    Na druhej strane Takáč strieľa spoza šestnástky tesne nad bránu.

88
    Hostia sú naďalej aktívni a Abrahám sa dostáva k strele, ale mieri nepresne.

87
    Dva centre hostí do ružomberského veľkého vápna hlavou odvracia Kojnok.

86
    Center domácich z pravej strany neslávi úspech a končí v brankárovom náručí.

85
    Ružomberčania chceli dlhým pasom vysunúť Regáliho, no k lopte má o krok bližšie Vantruba.

85
    Strieľaný center hostí nenachádza adresáta a nasleduje Krajčírikov odkop.

84
    Liptáci sa snažili niečo vymyslieť na ľavej strane, no chýbala im presnosť vo finálnej fáze.

82
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Dávid Hrnčár, prichádza Patrik Blahút.

81
    Domácim akciám chýba viac presnosti. Oslabený tím, ktorí dvanásť minút pred koncom riadnej hracej doby navyše inkasoval gól je teraz v zložitej situácii. Na druhej strane Pohronie má veľkú šancu na prvé body vo Fortuna lige.

80
    Po faule na Regálihol budú mať loptu Ružomberčania.

78
    Pohronie dalo gól!
    Po rohovom kope sa lopta dostala k Jánovi Hatokovi, ktorého strelu spoza šestnástky nešťastne tečuje KRSTI QOSE a hostia idú do vedenia!